Субота, 23.06.2018, 12:07

Без глибоких знань, без допитливості і цікавості, без багатого інтелектуального життя в наш час не може бути сильної незалежної держави.
«  Травень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Травень » 22 » Про підсумки шкільної учнівської конференції
Про підсумки шкільної учнівської конференції
На виконання річного плану роботи школи та з метою залучення талановитої молоді до науково-дослідницької роботи 14 травня 2018 року відбулася шкільна науково-практична конференція. В конференції взяли участь представники всіх ШМО. Вчителі надали кваліфіковану допомогу учням у створенні індивідуальних та групових проектів. Матеріали всіх учасників вирізнились  належним рівнем науковості та грамотності оформлення, дослідження носили проблемний (пошуковий) характер, відповідали віковим інтересам та пізнавальним можливостям школярів. Виступи доповідачів супроводжувались презентаціями, що робило їх більш цікавими та доступними.
На розгляд експертної комісії були представлені 8 проектних робіт. Вчитель інформатики Литвиненко О.С. разом з учнями підготував два проекти: індивідуальний «Середовище програмування Scratch, як засіб створення двовимірних ігор аркадного типу» (5-Б кл.) і груповий «Соціальна реклама» (10 кл.). Перевагами даних проектів є самостійність роботи учнів, соціальна значущість проектів.
Серед творчих проектів комісія відзначає проекти: «Соняшник – квітка Сонця» (кер.Писарєва О.В.) та екологічний проект «Поетична вітальня» (кер. Гайдук І.В., Клімчук А.Л., Сокуренко Л.П.). Науковим підходом вирізняються проекти: «Формування читацьких компетентностей. Гендерний аспект» (кер. Кранкус О.М.), екологічний проект «Наслідки затоплення території водосховища»» (кер. Луференко Н.М.), «Зелена вода нашого міста» (кер. Кузік О.В.). Вчитель історії Черняховський С.Ю. разом із семикласниками підготував проект «Кіровоградщина - мій рідний край»  як результат гурткової роботи.

Категорія: Навчання | Переглядів: 40 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0