Четвер, 15.11.2018, 23:25

По-справжньому добра, людяна людина вміє глибоко ненавидіти – ненавидіти зло, ненавидіти наших ворогів – паліїв війни
(В.О.Сухомлиинський)
«  Лютий 2014  »

Головна » 2014 » Лютий » 23 » Про порядок закінчення 2013-2014 н.р.
Про порядок закінчення 2013-2014 н.р.

Міністерством освіти і науки визначено порядок закінчення навчального року та проведення державної підсумкової атестації у загальноосвітніх навчальних закладах в 2013-2014 навчальному році (лист МОН 14.02.2014 №1/9-115).

Відповідно до листа, в 4-х, 9-х і 11-х класах у 2013/2014 навчальному році атестація проводиться за збірниками завдань, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 27.12.2013 №1844 «Про надання грифа Міністерства освіти і науки України збірникам завдань для проведення державної підсумкової атестації».

Цього навчального року навчальні заняття завершуються 30 травня. Цього дня проводиться свято «Останній дзвінок».
У 4-х класах державна підсумкова атестація проводиться з 13 до 22 травня з:
  • української мови;
  • читання;
  • математики.
У 9-х класах державна підсумкова атестація проводитиметься з 2 до 16 червня з п’яти предметів:
  • української мови;
  • математики;
  • географії;
  • біології;
  • іноземної мови чи іншого гуманітарного предмета за вибором навчального закладу.
З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками завдань, рекомендованими МОН. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні.

ДПА з української мови для випускників 9-х класів (диктант) проводитиметься 13 червня. Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.

Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів проводиться з 23 до 29 травня з трьох предметів у письмовій формі за збірниками завдань. У цей період навчальні заняття для одинадцятикласників не проводяться.

23 травня відбудеться державна підсумкова атестація з української мови (переказ, обов’язково). Завдання буде оголошено в день проведення атестації по телебаченню (канал УТ-1) та радіо.
Дати проведення атестації з двох інших предметів (з історії України або математики (для учнів, які навчалися за універсальним профілем) та з предмета за вибором учнів визначають навчальні заклади за погодженням із відповідними управліннями освіти.

Електронні версії всіх збірників завдань та білетів для державної підсумкової атестації буде розміщено до 1 квітня поточного року на офіційних веб-сайтах Міністерства освіти і науки України (www.mon.gov.ua) та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти (www.iitzo.gov.ua).

Учні 9-х та 11-х класів, які хворіли під час проведення державної підсумкової атестації, зобов’язані надати медичну довідку, на підставі якої їм надаватиметься право пройти атестацію в інші терміни.

Документи про повну загальну середню освіту вручаються випускникам 11-х класів 31 травня – 1 червня 2014 р. на урочистих зборах. Документи про базову освіту вручаються учням, які закінчили 9-й клас, 18-19 червня.

Категорія: ДПА | Переглядів: 253 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0