Четвер, 27.07.2017, 16:47

Всього проголосували: 210
Українізуймося!

Перевір МОВУ!
Якщо все буде так, як тобі хочеться, то жити стане нецікаво
(Харукі Муракамі)
«  Березень 2016  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2016 » Березень » 24 » Проектна діяльність: результати та перспективи
Проектна діяльність: результати та перспективи
21 березня 2016 р. у ЗШ №10 проведене засідання педагогічної ради на тему "Проектна діяльність - складова інноваційного розвитку особистості вчителя та учня". Вибір теми обумовлений необхідністю забезпечення стандартизації освіти та зведенням навчання до заснованого на інтересах дітей практицизму.
Вступом до конструктивної розмови педагогів стала презентація довгострокового загальношкільного проекту "Казкове подвір'я школи", робота над яким триває з вересня 2015 року. Після цього педагогічному колективу школи були запропоновані для обговорення такі питання порядку денного:
  1. Проектна діяльність як засіб розвитку основних компетентностей учителя та учня.
  2. Впровадження проектних технологій у навчально-виховному процесі.
  3. Проектна технологія у виховній діяльності - основа розвитку здібностей школярів.
Після теоретичного обґрунтування сутності методу проектів директором школи Спашибою О.П., заступник з навчально-виховної роботи Пудич В.В. провела тренінг "Анатомія проекту", під час якого педагоги школи з цікавістю актуалізували свої професійні навики  в методиці реалізації різних етапів проектної технології.
ЗШ №10 має багатий досвід у сфері проектної діяльності. Саме це переконливо довели своїми виступами колеги. Так, учитель початкових класів Шумейко Ю.М. провела майстер-клас з підготовки проекту, вчитель української мови та літератури Клімчук А.Л. поділилася досвідом роботи над створенням проектів зі свого предмету, а учитель інформатики та математики Литвиненко О.С. розповів про роботу над проектом "Планети Сонячної системи", що здобув І місце на обласному конкурсі учнівських міні-проектів.
Про проектну діяльність у виховній роботі детально йшлося у виступі заступника директора з виховної роботи Віннікової Т.М.
Про впевненість педагогів у необхідності упровадження проектної методики як особливого типу інтелектуальної діяльності, характерною особливістю якої є перспективна орієнтація і дослідження, засвідчила ухвала педагогічної ради, яка відкриває широкі перспективи подальшої діяльності в цьому питанні.
Секретар педагогічної ради
Ковальова С.Б.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 77 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0