Вівторок, 11.12.2018, 20:30

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 4 » Розпочав свою роботу літній табір з денним перебуванням «Сонечко»
Розпочав свою роботу літній табір з денним перебуванням «Сонечко»
З 1 червня 2018 року на базі школи розпочав свою роботу літній табір з денним перебуванням «Сонечко». 62 вихованці табору проведуть своє дозвілля активно та цікаво. Досвідчені вихователі допоможуть дітям відкрити свої здібності, показати їх талановитість, а інструктор з фізичного виховання потурбується про здоровий спосіб життя малюків.
У п'ятницю, 1 червня, в Україні і в усьому світі відзначається Міжнародний день захисту дітей, яким покликано привернути увагу до захисту прав дитини. У цей день у міському парку ім.Т.Г.Шевченка були влаштовані різноманітні, розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям. Участь у цих заходах узяли й учні з пришкільного табору.

4 червня 2018 року вихованці табору «Сонечко» відвідали громадське об'єднання «Майбутнє без меж». Діти переглядали мультфільми, обговорювали їх, знаходили про них цікаву інформацію, складали пазли, створювали казкові композиції у вигляді аплікацій. Час провели з творчістю!

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 108 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0