Четвер, 09.04.2020, 00:20

Люди, які не відчувають гордості від благородних діянь своїх далеких предків, ніколи не досягнуть нічого вартісного, щоб їх з гордістю згадували їхні далекі нащадки
(Томас Маколей)
«  Жовтень 2017  »

Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Секрети сторітелінгу
Секрети сторітелінгу
Ви коли-небудь замислювалися, чому ми так швидко і надовго запам'ятовуємо сюжети фільмів, книг або телешоу, але при цьому вивчення лекції чи підручника часто перетворюється на справжні тортури? Сьогодні перед багатьма постає актуальне питання, як залучити учня в процес навчання настільки, щоб він виніс максимум корисного для себе? Як зацікавити і утримати його увагу? Ці та інші актуальні питання розглядалися 24 жовтня на першому засіданні творчої групи "Інновації в освіті".
У сучасній педагогіці терміни "інновація", "інноваційний" означають певне нововведення, що стосується того чи того аспекту освітньо-виховного процесу. Кінцевим результатом (прямим продуктом) творчого пошуку можуть бути нові технології, оригінальні виховні ідеї, форми та методи виховання, нестандартні підходи в управлінні. При цьому нове у педагогіці – то не лише авторські ідеї, підходи, технологічні методи, які досі не використовувались, а й комплекс елементів або окремі елементи педагогічного процесу з прогресивними засадами, що дає змогу ефективно забезпечувати розвиток і саморозвиток особистості.
Тому завданням творчої групи є впровадження в практику роботи вчителів новітніх технологій, пошук нових ідей, що поліпшують мотивацію учнів до навчання.
На першому засіданні його учасники опрацювали такі питання:
  • Сторітелінг як метод навчання.
  • Види сторітелінгу.
  • Приклади  навчальних історій.
  • Сторітелінг в навчанні
  • Секрети  гарного сторітелінгу.
Детальніше про сторітелінг та його особливості можна прочитати тут.
Л.В.Станкевич
керівник творчої групи,
вчитель початкових класів

Категорія: Інновації в освіті | Переглядів: 120 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0