Четвер, 21.09.2017, 14:26

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 229
У всьому людському житті немає жодної хвилини, яку було би дозволено проводити легковажно та безтурботно
(Дмитро Писарєв)
«  Грудень 2016  »
Нове на сайті
15.09.2017
Для зручності користування нашим сайтом на планшетах, перейти в розділ "Підручники" тепер можна ще й з рубрики "Все для учня", клікнувши на відповідній картинці (див. нижче)

Головна » 2016 » Грудень » 16 » Семінар-практикум вчителів предмету "Основи здоров'я"
Семінар-практикум вчителів предмету "Основи здоров'я"
14 грудня 2016 р. на базі нашої школи відбувся міський семінар-практикум для вчителів предмету "Основи здоров'я" на тему "Використання інноваційних технологій на уроках основ здоров'я".
Учителі ЗШ №10, що виступали перед гостями школи, запропонували ознайомитися як з теоретичними повідомленнями ("Використання ІКТ на уроках основ здоров'я" - Пудич В.В., "Формування здорового способу життя через тренінгову систему" - Власюк Л.В., "Превентивний проект ХОУП" - Дерземанова Н.П.), так і з практичним застосуванням інноваційних технологій у викладанні предмету ("Ранкова зустріч" - Станкевич Л.В., "Ефективне засвоєння інформації на уроках основ здоров'я у початкових класах за допомогою мнемотехніки" - Шумейко Ю.М., презентація проекту "Чи безпечно жити в цьому небезпечному світі" - Пудич В.В.).
Присутні на семінарі з задоволенням взяли участь у тренінгових вправах, які були їм запропоновані.
Зустріч була конструктивною та змістовною.
Заступники директор з НВР
Пудич В.В.
Власюк Л.В.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 69 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0