Четвер, 13.12.2018, 08:47

Братолюбство живе тисячею душ, себелюбство – тільки однією, і до того ж дуже жалюгідною.
(М.Ебнер-Ешенбах)
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 13 » Ще одна "бронза"!
Ще одна "бронза"!
Поки наші українські спортсмени на Олімпіаді в Південній Кореї борються за медалі, в Україні тривають свої олімпіади - учнівські і ми з не меншим зацікавленням стежимо за їх перебігом, оскільки в ІІІ (обласному) турі цих олімпіад беруть участь і учні нашої школи.
Учні ЗШ №10 вже двічі відзначились призовими місцями на олімпіадах з математики та астрономії, про що ми вже повідомляли на нашому сайті, а сьогодні маємо новину про третього "бронзового призера" обласного етапу учнівських предметних олімпіад.
Отже, вітаємо з зайнятим ІІІ місцем на обласній олімпіаді з зарубіжної літератури ученицю 10 класу Аліну Цимбалюк, дякуємо за наполегливу працю їй, а також вчителю Гаврилюк Ірині Борисівні за якісну підготовку учасниці до обласних змагань!

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 85 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0