П'ятниця, 25.09.2020, 14:35

Найважливіше і найважче для людини – завжди, за будь-яких обставин залишатися людиною
«  Вересень 2020  »

Головна » Шкільне життя
1 2 3 ... 15 16 »
Враховуючи виклики сьогодення, потребу у нових підходах до організації освітнього середовища в умовах карантину, готовність педагогів до запровадження інноваційного вектору в цьому напрямку, наша школа прийняла рішення щодо створення «Класу під відкритим небом». Учні радісно реагують на пропозиції вчителів провести уроки у зеленому класі. Такі уроки проходять невимушено, ефективно, адже свіже повітря спряє успішному навчанню та зміцнює здоров’я.
Переглядів: 158 | Матеріал додано: 18.09.2020

Радісний осінній день, наповнений посмішками та квітами, свято для всіх дітей. Вітаємо з Днем знань, з новим навчальним роком! Нехай цей рік, принесе безліч нових відкриттів. Нехай кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.

Переглядів: 76 | Матеріал додано: 01.09.2020

Переглядів: 69 | Матеріал додано: 05.06.2020

День вишиванки як свято було засноване в Чернівцях у 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції "Всесвітній день вишиванки” та прийшли на заняття одного дня у традиційному українському одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів та викладачів вишу, але згодом свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора по всьому світу, а також охочі підтримати Україну.
День вишиванки в Україні відзначається в третій четвер травня. У 2020 році свято припадає на 21 травня.

Для нас вишиванка - не тільки на свята,
Для нас вишиванка - щоденне життя.
Це пісня, що з серця злітає крилато,
Це до України святі почуття.

Для нас вишиванка - не тільки окраса,
Не просто старе автентичне вбрання.
В ній наша історія, думи Тараса
І все, що пов'язане з словом "рідня".

Для нас вишиванка - енергія роду,
Ці хрестики віри - від зла оберіг.
Це те, що ніколи не вийде із моди,
Що нас, українців, об'єднує всіх.

Для нас вишиванка - то паспортні дані,
То, можна сказати, мов шкіра і кров.
У ній ми зростали щасливі і гарні,
У ній нас плекала батьківська любов.

Для нас вишиванка - весільна обручка,
Рушник, що на щастя і долю лежить.
Бабусину голку тримає онучка,
Щоб звичай прадавній продовжував жить.

Для нас вишиванка - присяга на вірність.
І найголовніше, щоб з нею чи без
Ми серцем служили своїй Україні.
Молитвами світла торкались небес.