Субота, 28.03.2020, 23:35

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження – українець, з виховання – руський, з переконань – неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі – боягуз, себелюб і раб. От це – малорос
(В.Винниченко)
«  Березень 2020  »

Головна » Шкільне життя
1 2 3 ... 15 16 »
11 березня в школі пройшов турнір з настільного тенісу серед дівчат. В ньому із задоволенням взяли участь дівчата з 6 по 10 клас. Вітаємо переможця - нею стала учениця 9-А класу Добровольська Софія.

Переглядів: 14 | Матеріал додано: 14.03.2020

На шкільному етапі конкурсу екологічних агітбригад «Земля – наш спільний дім», переможцем стала команда 9-Б класу під назвою «Знай, люби, бережи». Учні у своєму творчому виступі показали і ще раз нагадали про те, що людина на Землі не вічна, що без природних ресурсів неможливий розвиток людини, що саме людська діяльність стала могутньою силою, яка впливає на природу. Дев'ятикласники представили своє бачення у вирішенні екологічних проблем.

Переглядів: 39 | Матеріал додано: 01.03.2020

День всіх закоханих, або ж День святого Валентина – свято романтики, кохання та ніжності, оповите багатьма легендами. Майже у всьому світі є свої традиції його святкування. В цей день незмінними атрибутами досі залишаються валентинки, вітальні листівки у формі сердечок.
Напередодні дня Святого Валентина в школі панувала святкова атмосфера. В стилі LOVE IS оформлена фотозона, власноруч виготовлені валентинки, на перервах лунала романтична музика. Також для учнів працювала пошта, за допомогою якої учні мали змогу привітати своїх друзів.

Переглядів: 22 | Матеріал додано: 17.02.2020

Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Долучилися до святкування Всесвітнього дня читання вголос і учні нашої школи.

Переглядів: 68 | Матеріал додано: 06.02.2020

Новорічні та різдвяні свята з давніх часів супроводжуються різними веселими традиціями. Одна із них – колядування. Це улюблене заняття не тільки дорослих, але і дітей. Шануючи традиції наш шкільний вертеп привітав усіх із Різдвом, з найщирішими побажаннями  щастя, злагоди, добробуту та миру.

Переглядів: 43 | Матеріал додано: 11.01.2020

Цей тиждень у школі ознаменувався святкуванням дня Святого Миколая, який відзначається за традицією 19 грудня. Цей день є чарівним часом дарувати подарунки і загадувати бажання. Учні та батьки школи мали гарну нагоду поринути у захопливий світ казки та привітань зі святом святого Миколая, а також Новим 2020 роком. Танці, ігри, хороводи, гарний настрій та посмішки дітей були невід’ємною частиною цього дійства.

Переглядів: 42 | Матеріал додано: 21.12.2019

На веселому костюмованому балу 31-го жовтня зустрілися учні і батьки 5-Б класу. Чудова розважальна програма, різноманітні фото-зони, цікаві конкурси та змагання нікого не залишили байдужим. Сюрпризи, кімната жахів та солодкий стіл вразили усіх присутніх. Окрім розваг на дітей чекало багато нової інформації з народознавства та історії свят різних народів, підготовленої класним керівником Донченко В.П. разом з батьківським комітетом.

Переглядів: 36 | Матеріал додано: 03.11.2019

27-го жовтня учні 5-Б класу разом з учителем природознавства Донченко В.П. відвідали Горішні Плавні. Незабутні враження залишилися після відвідування музею ГЗК, гірничо-видобувного кар’єру та знайомства з гірничо-видобувальною технікою. Цікава розповідь екскурсовода про місто запам’яталася усім присутнім. В ході екскурсії всі учні мали змогу покращити свої знання і навички з природознавства, а особисто добуті гірничі породи залишились їм на згадку про цю подорож.

Переглядів: 50 | Матеріал додано: 30.10.2019

28.10.2019 року в школі відбувся круглий стіл «Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми у наступності».
Головна мета круглого столу - об'єднання педагогічного колективу для підвищення ефективності його роботи, використання передового досвіду, психолого-педагогічних досягнень практичної і психологічної науки у діяльності вчителів початкових класів, вчителів-предметників, класних керівників, вироблення системи спільних поглядів на використання принципу наступності у навчально-виховному процесі, вирішення проблеми збереження здоров'я та емоційного благополуччя учнів, вчителів та батьків.
Практичний психолог Кривобок О.М. розповіла про психологічні особливості адаптаційного періоду, результати особистісно коригуючої роботи з п'ятикласниками на перехідному етапі; результати тестування та анкетування учнів; результати проведеної діагностики.
Класнi керівники 5-х класiв Клiмчук А.Л., Донченко В.П. наголосили на основних завданнях в роботі з учнями, ознайомила з психолого-педагогічною характеристикою класу.
Обмiн досвiдом мiж вчителями пройшов активно, емоцiйно, плiдно та результативно.

Переглядів: 142 | Матеріал додано: 29.10.2019

Яскравим видався початок робочого тижня в ЗШ №10. 21 жовтня в школі розпочався "Веселковий тиждень". Його метою було впровадження в практику роботи з дітьми елементів кольоротерапії, цікаве, веселе та пізнавальне проведення часу. Кожного дня діти вдягалися в яскраві кольори веселки, таким чином перешкоджаючи осінній хандрі. Отже, обираючи колір одягу, ми обираємо собі настрій і нехай він буде яскравим та гарним, як веселка.

Переглядів: 113 | Матеріал додано: 27.10.2019