Субота, 27.02.2021, 08:19

Якщо ти чуєш осуд, осуд від старших, від своїх товаришів, пам'ятай, що, осуджуючи і засуджуючи, вони хочуть тобі добра. Надзвичайно широкий діапазон людського ставлення до зла – від насуплених материнських брів і важкого мовчазного подиху до багаторічного ув'язнення – все це спрямовано на те, щоб врятувати людину. Нехай же пробудять в твоїй душі докори сумління тривожні очі матері і непролиті, засохлі від образи сльози, тоді не потрібні будуть суворі вироки суддів і в'язниці.
(В.О.Сухомлиинський)
«  Лютий 2021  »

Все про ЗНО

Головна » Шкільне життя
1 2 3 ... 16 17 »
15 лютого ЗШ №10 відсвяткувала День всіх закоханих! Співали та танцювали під популярні хіти сьогодення! Тематичне оформлення коридорів, святкова атмосфера, інсценізація улюблених класичних творів про кохання зробили цей день максимально позитивним!

Переглядів: 3 | Матеріал додано: 17.02.2021

Годування птахів у місті взимку — найкращий спосіб одночасно спостерігати цікавих пернатих сусідів та допомогти їм у скрутний період. І навіть найскромніша годівничка може стати у нагоді.
Тому учні 6-А класу з задоволенням долучилися до реалізації екологічного проєкту "Годівничка" і розвісили виготовлені власноруч годівнички на шкільному подвір'ї.

Переглядів: 12 | Матеріал додано: 30.01.2021

Шкільне самоврядування ЗШ №10 представляє:

"Як урізноманітнити своє дозвілля під час карантину".

Приємного перегляду та гарного настрою.
Переглядів: 67 | Матеріал додано: 26.01.2021

20 листопада, відзначається Всесвітній день дитини. Ця дата була проголошена Генеральною Асамблеєю Організації Об'єднаних Націй у 1954 році. Щороку Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства та взаєморозуміння дітей і покликаний нагадати про крихкість дитинства і дітей, про те, наскільки вони цінні для нас.
Пропонуємо переглянути відеоролик з нагоди цього свята.

Переглядів: 34 | Матеріал додано: 22.11.2020

На прохання Станції Юних Натуралістів 20 листопада в школі було організовано акцію "Допоможи звіряткам". Учні нашої школи з задоволенням долучилися до збору продуктів харчування для тваринок.

Переглядів: 206 | Матеріал додано: 20.11.2020

16 листопада в Міжнародний день толерантності в школі відбулася зустріч з інспектором з ювенальної превенції, лейтенантом поліції Богданом Миколайовичем Хоменком
Богдан Миколайович обговорив з шестикласниками важливі для підлітків питання. Як спілкуватись без конфліктів? Як дружити з однокласниками? Що таке булінг? Що таке протиправна поведінка?

Переглядів: 93 | Матеріал додано: 17.11.2020

Колись давно всесильні боги послали на землю людину розумом гостру, серцем гарячу і наділили її великою місією навчати дітей. З тих пір завжди з’являються люди, що обирають професію вчителя. А часом буває, що в сім’ї не один вчитель, а декілька: професія передається із покоління в покоління, і створюються вчительські династії.
Учительська династія… Строго і піднесено звучать ці слова. Вони підкреслюють гідність, талант, освіченість, високу культуру тих, хто обрав своєю професією навчання і виховання дітей.
Вимогливість до себе, глибокі знання, любов до дітей, готовність до нових викликів відрізняє вчителя за покликом серця. Це велике щастя - займатися в житті тим, що тобі по-справжньому подобається.
Напередодні Всесвітнього дня вчителя в нашій школі був започаткований дослідницький проєкт «Вчительські династії», в рамках якого передбачається створення бази даних про вчителів школи, які належать до вчительських династій. Як виявилося, таких вчителів в школі 20: Берест Т.І, Бочарова О.В., Власюк Л.В., Гаврилюк І.Б., Гайдук І.В., Герасименко І.В., Зарицька С.Л., Ковальова С.Б., Кранкус О.М., Кірєєв О.С., Клімчук А.Л., Кузнєцова І.О., Литвиненко О.С., Нестерова Т.І., Неклеса С.А., Позаненко Н.В., Пушкаренко Т.В., Спашиба О.П., Хорольска Н.О., Черняховський С.Ю.
Кожному вчителю, як представнику вчительської династії, були вручені дипломи, в яких вшановувались вчительські династії та відзначався вагомий внесок вчительської сім’ї у розвиток, навчання і виховання дітей України та розбудову міцної суверенної держави.
На честь вчительських династій на подвір’ї школи була висаджена алея хризантем, що символізує різнобарв’я та пишне цвітіння вчительських талантів.

Переглядів: 28 | Матеріал додано: 20.10.2020

Сьогодні, 14 жовтня відзначають такі важливі для України свята, як День захисника України, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Напередодні, 13 жовтня, в школі пройшла низка заходів, приурочених до цих свят: покладання квітів до меморіальних дошок героям-випускникам Андрію Ільїну та Олегу Хомчуку, зустріч з матір'ю героя, відомим в місті волонтером Дарією Дмитріївною Ільїною, спортивні змагання, класні години та інформаційний десант.

Переглядів: 125 | Матеріал додано: 14.10.2020

Переглядів: 53 | Матеріал додано: 04.10.2020

У сучасних умовах стан здоров'я дітей має неабияке значення, оскільки саме від стану здоров'я підростаючого покоління залежить розвиток суспільства у майбутньому. Однією зі складових здорового способу життя людини є ранкова зарядка. В нашій школі до цієї важливої справи долучився інспектор з ювенальної превенції, лейтенант поліції Хоменко Богдан Миколайович. Своїм прикладом він продемонстрував важливість ранкової зарядки та виконав з дітьми ранкову музичну розминку, по закінченню якої діти отримали подарунки.

Переглядів: 45 | Матеріал додано: 26.09.2020