Неділя, 16.02.2020, 23:38

Бережи час – це тканина, з якої виткане життя.
(К.Річардсон)
«  Лютий 2020  »

Головна » Шкільне життя
1 2 3 ... 15 16 »
Вже протягом 11 років у різних країнах світу відзначається Всесвітній день читання вголос. Учасники акцій, присвячених цьому дню, обирають книжку на свій смак, знаходять зацікавлену аудиторію і просто читають вголос. Цю ініціативу вже підхопили мешканці 173 країн. Долучилися до святкування Всесвітнього дня читання вголос і учні нашої школи.

Переглядів: 41 | Матеріал додано: 06.02.2020

Новорічні та різдвяні свята з давніх часів супроводжуються різними веселими традиціями. Одна із них – колядування. Це улюблене заняття не тільки дорослих, але і дітей. Шануючи традиції наш шкільний вертеп привітав усіх із Різдвом, з найщирішими побажаннями  щастя, злагоди, добробуту та миру.

Переглядів: 28 | Матеріал додано: 11.01.2020

Цей тиждень у школі ознаменувався святкуванням дня Святого Миколая, який відзначається за традицією 19 грудня. Цей день є чарівним часом дарувати подарунки і загадувати бажання. Учні та батьки школи мали гарну нагоду поринути у захопливий світ казки та привітань зі святом святого Миколая, а також Новим 2020 роком. Танці, ігри, хороводи, гарний настрій та посмішки дітей були невід’ємною частиною цього дійства.

Переглядів: 33 | Матеріал додано: 21.12.2019

На веселому костюмованому балу 31-го жовтня зустрілися учні і батьки 5-Б класу. Чудова розважальна програма, різноманітні фото-зони, цікаві конкурси та змагання нікого не залишили байдужим. Сюрпризи, кімната жахів та солодкий стіл вразили усіх присутніх. Окрім розваг на дітей чекало багато нової інформації з народознавства та історії свят різних народів, підготовленої класним керівником Донченко В.П. разом з батьківським комітетом.

Переглядів: 30 | Матеріал додано: 03.11.2019

27-го жовтня учні 5-Б класу разом з учителем природознавства Донченко В.П. відвідали Горішні Плавні. Незабутні враження залишилися після відвідування музею ГЗК, гірничо-видобувного кар’єру та знайомства з гірничо-видобувальною технікою. Цікава розповідь екскурсовода про місто запам’яталася усім присутнім. В ході екскурсії всі учні мали змогу покращити свої знання і навички з природознавства, а особисто добуті гірничі породи залишились їм на згадку про цю подорож.

Переглядів: 36 | Матеріал додано: 30.10.2019

28.10.2019 року в школі відбувся круглий стіл «Дорога у 5 клас: особливості, труднощі, проблеми у наступності».
Головна мета круглого столу - об'єднання педагогічного колективу для підвищення ефективності його роботи, використання передового досвіду, психолого-педагогічних досягнень практичної і психологічної науки у діяльності вчителів початкових класів, вчителів-предметників, класних керівників, вироблення системи спільних поглядів на використання принципу наступності у навчально-виховному процесі, вирішення проблеми збереження здоров'я та емоційного благополуччя учнів, вчителів та батьків.
Практичний психолог Кривобок О.М. розповіла про психологічні особливості адаптаційного періоду, результати особистісно коригуючої роботи з п'ятикласниками на перехідному етапі; результати тестування та анкетування учнів; результати проведеної діагностики.
Класнi керівники 5-х класiв Клiмчук А.Л., Донченко В.П. наголосили на основних завданнях в роботі з учнями, ознайомила з психолого-педагогічною характеристикою класу.
Обмiн досвiдом мiж вчителями пройшов активно, емоцiйно, плiдно та результативно.

Переглядів: 126 | Матеріал додано: 29.10.2019

Яскравим видався початок робочого тижня в ЗШ №10. 21 жовтня в школі розпочався "Веселковий тиждень". Його метою було впровадження в практику роботи з дітьми елементів кольоротерапії, цікаве, веселе та пізнавальне проведення часу. Кожного дня діти вдягалися в яскраві кольори веселки, таким чином перешкоджаючи осінній хандрі. Отже, обираючи колір одягу, ми обираємо собі настрій і нехай він буде яскравим та гарним, як веселка.

Переглядів: 100 | Матеріал додано: 27.10.2019

16 жовтня в школі відбулись спортивні змагання «Веселі старти». В них брали участь педагогічний колектив школи, учні 11 класу та батьки. В результаті запеклої боротьби, перемогу виборола команда вчителів, друге місце дісталось команді 11 класу, почесне третє місце здобула команда батьків. Ці змагання ще раз показали згуртованість та цілеспрямованість до здорового способу життя.

Переглядів: 109 | Матеріал додано: 22.10.2019

16 жовтня в ЗШ № 10 відбулась конкурсна виставка «Гарбузові витівки».
В одну мить подвір’я школи перетворилось на казковий світ гарбузових фантазій. Дякуємо батьківському комітету за творчий задум і його талановите втілення в життя.

Переглядів: 57 | Матеріал додано: 18.10.2019

11 жовтня 2019 р. напередодні свята Дня захисника України навчальний день в школі розпочався з вшанування пам'яті загиблих в зоні проведення військових дій на Донбасі випускників нашої школи Андрія Ільїна та Олега Хомчука, які віддали свої життя за нашу державу, її суверенітет та територіальну цілісність. Біля меморіальних дошок Героїв учні стали у почесну варту та поклали квіти. Протягом дня кожен учень мав змогу долучитись до патріотичних заходів з нагоди Дня Захисника України. Цього дня працював кінозал, в якому діти мали змогу переглянути фільми про тих, хто зупинив війну. В цей день ми також відвідали батька Хомчука Олега та маму Ільїна Андрія та подякували їм за увагу до нашої школи і співпрацю у військово-патріотичному вихованні учнівської молоді.
Тематичне заняття, присвячене мужнім захисникам нашої країни, напередодні провели й вихованці шкільного історичного гуртка "Історичне краєзнавство" на чолі з вчителем історії Черняховським С.Ю.
Всі учні долучились до акції «Спасибі Захисникам України» та зібрали 23 коробки з продуктами, малюнки, листи з побажаннями.

Переглядів: 106 | Матеріал додано: 14.10.2019