Вівторок, 11.12.2018, 23:19

Без глибоких знань, без допитливості і цікавості, без багатого інтелектуального життя в наш час не може бути сильної незалежної держави.
«  Грудень 2018  »

Головна » Шкільне життя
« 1 2 3 4 ... 11 12 »

Переглядів: 60 | Матеріал додано: 01.09.2018

24 червня отримали атестати про повну загальну середню освіту 16 випускників 2017-2018 н.р. Бажаємо їм щасливої дороги в доросле життя!

Переглядів: 58 | Матеріал додано: 26.06.2018

08.06.2018 р. у школі відбулося святкове вручення свідоцтв про базову загальну середню освіту. Документи отримали 23 учні 9 класу.
Бажаємо їм усім здійснення найзаповітніших мрій та успіхів у подальшому навчанні.

Переглядів: 83 | Матеріал додано: 08.06.2018

"Бути готовим до школи - не означає вміти читати, писати і рахувати.
Бути готовим до школи - означає бути готовим всього цьому навчатися".
Венгер Л.А.

29 травня в школі були проведені батьківські збори для батьків майбутніх першокласників. На зборах були присутні директор школи Спашиба О.П., заступник директора з навчально-виховної роботи Пудич В.В., батьки, вчителі початкових класів Дерземанова Н.П., Корміч Я.А. У ході зборів були розглянуті питання щодо адаптації першокласників до школи та особливостей організації навчально-виховного процесу в першому класі. Ознайомили батьків з режимом роботи школи. Батьківські збори для батьків пройшли цікаво та змістовно. Батьки висловили подяку за інформацію, поради, відповіді на запитання, які вони отримали.

Переглядів: 36 | Матеріал додано: 01.06.2018

31 травня в ЗШ №10 відбулося загальношкільне свято. У колі друзів учні попрощалися з випускниками та радісно зустріли останній у 2017-2018 н.р. дзвоник.
На шкільному подвір'ї на учнів, їх батьків та усіх гостей свята чекали цікаві розваги: екскурсія по Місту Майстрів, квест, локаційні ігри, фотозона.
Упродовж дня життя в школі вирувало. Отже, навчальний рік закінчився!

Привіт, літо!

Переглядів: 87 | Матеріал додано: 31.05.2018

8 травня у нашій школі відбулися заходи з нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Всі учні і вчителі одягли в цей день символічну квітку - червоний мак. Були проведені уроки Пам'яті, години спілкування, вітання ветеранів у мікрорайоні школи. Учні брали участь у покладанні квітів до Пам'ятних дошок випускникам школи Андрію Ільїну і Олегу Хомчуку. Взяли участь у покладанні квітів до обеліску Слави. В шкільній бібліотеці оформили виставку "Ніколи знову". Плекаючи мрії про мир, спокій, красу в Україні, учні 3-А класу (класний керівник Станкевич Л.В.) висадили барвисті квіти на подвір'ї школи.

Пам'ятаємо! Перемагаємо!

Переглядів: 102 | Матеріал додано: 08.05.2018

Відповідно до Положення про конкурсний відбір проектів підручників для 5-9 та 10-11 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 15.01.2018 р. №14 педагогічними працівниками нашої школи було проведено роботу щодо здійснення вибору підручників для 5-их,10-их класів. Так, у лютому цього року педагогічним колективом школи вже були визначені підручники для учнів 5-х класів 2018-2019 н.р.
На засіданні ж педагогічної ради, яка відбулася 18.04.2018 р., з переліку запропонованих підручників були обрані підручники для майбутніх десятикласників та довизначені підручники для учнів 5-го класу
Переглядів: 70 | Матеріал додано: 26.04.2018

16 квітня відбувся шкільний етап конкурсу екологічних агітборигад "Земля - наш дім" на тему "Раціональне природокористування" серед учнів 4-их класів. Метою конкурсу є природоохоронна робота в екологічному русі, формування екологічної культури, виявлення та поширення нетрадиційних форм з набуття знань і досвіду розв'язання екологічних проблем. Учасники показали високий рівень підготовки, в художній формі продемонстрували екологічні проблеми нашого міста. Найактивніші учні отримали грамоти. Дякуємо всім за участь в конкурсі!

Переглядів: 134 | Матеріал додано: 17.04.2018

Вчителі зарубіжної літератури – люди креативні, завжди прагнуть до пізнання нового і незвичайного. Тому і місце для чергового засідання міського методичного об’єднання було обрано невипадково. 3 квітня ми зустрілись в міській арт-галереї. Керівництвом галереї люб’язно була надано кімната для засідання. Ми ділилися новими здобутками у викладанні літератури, родзинками вебінарів, слухали вчителів, що атестувались, знайомились зі знахідками колег щодо формування скарбнички читацьких компетентностей учнів. Обмін думками відбувся в атмосфері мистецького натхнення. Нас вразили затишні зали, експонати, фотовиставка, Великоднє дерево, вироби майстрів прикладного мистецтва. За організацію цікавої зустрічі ми вдячні керівнику ММО Кранкус О.М.
Вчитель зарубіжної літератури
Т. Віннікова

Переглядів: 65 | Матеріал додано: 16.04.2018

25 березня в м.Світловодську відбувся відкритий чемпіонат серед юніорів з художньої гімнастики "Весняночка-2018". Це було справжнє свято вишуканості і гармонії. Проте, за граційними рухами учасниць - копітка щоденна праця над собою. Серед 70 учасниць з Кропивницького, Черкас, Кременчука, Олександрії та Світловодська, які змагались за звання найсильніших, і учениця 1-А класу нашої школи Іванютіна Вероніка. Вероніка стала срібним призером чемпіонату. Спортивну майстерність дівчинка здобуває, відвідуючи секцію художньої гімнастики Світловодської КДЮСШ під керівництвом тренера Софії Стаценко. Вітаємо тебе, Веронічко! Бажаємо лише перемог і подолання найвищих спортивних вершин.

Переглядів: 95 | Матеріал додано: 30.03.2018