Субота, 23.06.2018, 12:04

Любов є нічим іншим, як бажанням щастя іншій особі.
(Девід Юм)
«  Червень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » Шкільне життя
« 1 2 ... 7 8 9 10 11 »
30 травня 2015 р. востаннє переступили шкільний поріг 18 випускників 11 класу (класний керівник Ольга Миколаївна Кранкус).
Випускний вечір розпочався урочистим мітингом біля пам'ятника Тарасові Шевченку, а потім - хода вулицями рідного міста, вальс на шкільному подвір'ї і таке омріяне вручення атестатів про повну загальну середню освіту.
От і закінчилось навчання у школі. Попереду - доросле життя. Нехай же воно складеться щасливо. Успіхів вам, випускники. Чекаємо у гості.

Переглядів: 118 | Матеріал додано: 03.06.2015

Переглядів: 142 | Матеріал додано: 30.05.2015

18 травня у школі відбулась шкільна міжпредметна науково-практична конференція школярів. Конференція була покликана активізувати роботу з пропаганди наукових знань, професійної орієнтації та залучення учнів до наукової творчості та дослідницької роботи в позаурочний час під керівництвом педагогів.
Завданнями конференції були: виявлення талановитих школярів, які проявляють інтерес до науково-дослідницької діяльності, надання їм підтримки; залучення учнів до пошуково-дослідницької діяльності, залучення до вирішення завдань, що мають практичне значення; демонстрація та пропаганда кращих досягнень учнів, досвіду роботи школи щодо організації навчальної науково-дослідницької діяльності.
Переглядів: 180 | Матеріал додано: 20.05.2015

6 травня 2015 р. в школі була проведена Лінійка Пам'яті та Слави присвячена 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі. При підготовці до лінійки учні виготовили пам'ятний знак "Мак пам'яті". Радо вітали учасники урочистої лінійки гостя школи - ветерана Великої Вітчизняної війни Сідуна В.С. Учні співали пісні, декламували власні вірші, проголошували девізи про мир. Після лінійки учні та вчителі на чолі з директором школи поклали квіти до Обеліску Слави.

Переглядів: 212 | Матеріал додано: 06.05.2015

Учні та педагогічний колектив школи долучились до участі в міській акції "Діти Світловодська за мир"

Переглядів: 103 | Матеріал додано: 02.05.2015

Нарешті, завершився І семестр і настали довгоочікувані зимові канікули. 80 навчальних днів без перерви - це було досить нелегко. Але ми впоралися з труднощами і тепер маємо ким пишатися на проміжному фініші цього навчального року.
Отже, представляємо вашій увазі підсумки навчання в 5-11 класах.
Відповідно до отриманих семестрових оцінок у вищезазначеній віковій категорії маємо 9 відмінників, тобто тих учнів, що мають лише оцінки високого рівня навчальних досягнень. Це Бруслик Валерія, Вартік Софія та Штивола Михайло (5-Б кл.), Цимбалюк Аліна (7-Б кл.), Ткаченко Максим (9-А кл.), Кабатова Анна (9-Б кл.), Вартік Поліна, Захарченко Владислава та Коломієць Аліна (10 кл.). ... Показати більше »
Переглядів: 444 | Матеріал додано: 29.12.2014

7 листопада учні та вчителі нашої школи взяли участь у міському суботнику та виконали чималу роботу з упорядкування шкільного подвір'я та прилеглих до школи територій, зокрема, і на вулиці Приморській. Тож завдяки дружній завзятій праці наше місто стало трохи чистішим.

Переглядів: 139 | Матеріал додано: 08.11.2014

Передвиборчі перипетії, які відбуваються цього року в країні, не оминули і учнів нашої школи. 22 жовтня у школі відбулись вибори мера школи. На пост мера учнівське самоврядування висунуло чотирьох кандидатів: Ткаченка Максима, учня 9-А класу, Кабатову Анну, ученицю 9-Б класу, Войтенка Павла та Коломієць Аліну, учнів 10 класу. Кандидати оформили та представили свої передвиборчі програми, проводили агітацію серед учнів. За підсумками таємного голосування перемогу з великим відривом здобула Аліна Коломієць, яка отримала 38% голосів, Кабатова Анна набрала 24% голосів, Ткаченко Максим - 19%, Войтенко Павло - 18%.

Вітаємо нового мера школи та бажаємо їй наснаги й творчих успіхів.
Переглядів: 164 | Матеріал додано: 24.10.2014

За всіх часів і в усіх народів було найбільшою святістю, коли лежав на столі хліб. Його присутність народжувала пісні і думи, продовжувала родовід, і навпаки, коли його не ставало, – неодмінно приходило лихо.
Може тому в народі до нього ставилися з такою пошаною, передаючи цю любов дітям і онукам.

26 вересня 2014 р. у школі відбувся фестиваль "Українська паляниця", метою якого було поглиблення знань учнів про походження хліба, його значення в житті української родини, виховання бережливого ставлення до хліба, повагу до людей хліборобської професії.
Переглядів: 187 | Матеріал додано: 30.09.2014

15 вересня у школі відбулась виставка "Щедрість рідної землі". Учні та батьки виявили творчість і винахідливість, створюючи букети і композиції з осінніх квітів, овочів, фруктів. До огляду виставки були запрошені учні, вчителі, батьки.
Комісія, в яку увійшли директор школи Спашиба О.П., заступник директора Віннікова Т.М., педагог-організатор Власюк Л.В., представниця учнівського самоврядування Трубнікова А. високо оцінили творчість учасників виставки. За її результатами всі були нагороджені грамотами за підписом директора школи.
Проведений захід показав щедрість української землі, здатність дітей бачити красу природи і уміння створювати вишукані композиції з осінніх дарів садів і городів.

Заступник директора з виховної роботи
Віннікова Т.М.

Переглядів: 232 | Матеріал додано: 17.09.2014