Четвер, 04.06.2020, 22:48

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 10 » Школярам про безпечний Інтернет
Школярам про безпечний Інтернет

Чи завжди робота в мережі Інтернет є безпечною для користувача? Що потрібно знати про "підводні камені" цієї надпопулярної нині мережі?
Відповіді на ці питання були надані учням 5-А та 5-Б класів (класні керівники Хорольська Н.О. та Кранкус О.М.) в ході виховної години "Правила безпеки в Інтернеті", яка пройшла 07.10.2015 р. в приміщенні Центральної міської бібліотеки.
Під час заходу учнями активно обговорювались проблеми Інтернету: неприпустимий, незаконний контент, залучення користувачів мережі до азартних ігор, реклама тютюну та алкоголю, оприлюднення приватної інформації та засоби запобігання цим негативним проявам. П'ятикласники також були ознайомлені з контентом мережі Інтернет, що висвітлює сучасні події в Україні, дізналися про значення терміну "інформаційна війна" та вчилися визначати й перевіряти джерела інформації.
В ході подальшого тренінгу школярі закріпили знання основних правил поведінки в Інтернеті та Інтернет-етики.
Захід підготували і провели завідуюча відділом Інтернет-центру ЦМБ Шмакова Н.А. та завідуюча шкільною бібліотекою Тодорова С.М.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 325 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0