Воскресенье, 30.04.2017, 18:42

«  Декабрь 2016  »

Головна » 2016 » Декабрь » 4 » Сходинками шкільного життя
Сходинками шкільного життя
Кузнецова І.О.Ось уже четвертий місяць крокує сходинками шкільного життя мій 4-Б — клас, яким я пишаюсь.
Працюю вчителем за покликом серця, тому частку свого серця віддаю своїм вихованцям. Керуюсь принципом – полюбити дитину такою, якою вона є і, водночас, допомогти їй стати кращою.
Намагаюсь не зрадити своєму вчительському кредо, яке взяла із праць В.О.Сухомлинського «Щоб не згас вогник цікавості і допитливості  в дитячих очах».
Найбільшим щастям для себе вважаю те, що іду на роботу з радістю, адже в школі чекають на мене допитливі, невгамовні учні. Разом ми впевнено крокуємо сходинками шкільного життя.
Мій 4-Б об’єднав творчих, креативних ерудованих учнів, які наполегливо навчаються на уроках, прагнуть дізнатися щось нове, цікаве.
Листопад подарував нам багато уроків, зустрічей, на які були запрошені вчителі, гості. Приємно було бачити, як діти старанно відповідали, читали, рахували, вміло працювали в парах та групах, брали участь у конкурсах, вікторинах, шкільних заходах та класних годинах. Так під час проведення тижня безпеки життєдіяльності під гаслом «Легко вогник запалити та не просто загасити» працівники служби безпеки і порятунку провели брейн-ринг «Вогонь – друг, вогонь – ворог». Ця повчальна зустріч надовго залишиться у пам'яті малюків.
Діти у класі дуже талановиті. Вони беруть участь у конкурсах «Кенгуру», «Колосок», «Гринвіч», отримуючи призові місця.
21 листопада в нашій школі за традицією проводився благодійний ярмарок, у якому допомогли взяти участь батьки. Учні з радістю пригощали друзів і присутніх маминими смаколиками.
Приємно, що батьки моїх дітлахів крокують з нами пліч-о-пліч протягом шкільних років. Ми завжди відчуваємо їх допомогу і підтримку.
Дякуючи чомусикам, я намагаюсь тримати руку на пульті інновацій. Практикую застосування методу проектів, використовую ІКТ як на уроках, так і позаурочний час.
Прагну виростити дітей добрими, чуйними, справедливими. Вірю, що іскорка милосердя, людяності, толерантності в очах моїх учнів з роками перетвориться на багаття людських чеснот.
Учитель початкових класів
Кузнецова І.О.

Категорія: м/о вчителів початкових класів | Переглядів: 78 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0