Середа, 08.04.2020, 23:31

У тебе будуть діти, ти будеш стурбований тим, щоб вони стали справжніми людьми; так знай же, що найголовніше в творінні людини – це виховання здатності дорожити людським життям як найдорожчим, безцінним багатством
«  Вересень 2015  »

Головна » 2015 » Вересень » 2 » Скликає всіх веселий дзвоник! (оновлено)
Скликає всіх веселий дзвоник! (оновлено)

Вже проминуло літо непомітно,
У спогадах лишивши теплий слід,
Всміхається нам школа всім привітно,
Відкрити обіцяє новий світ.

Для вчителів та учнів кожен День Знань – особливий – це новий етап, повний цікавих відкриттів, а для старшокласників це ще й старт прощання з рідною школою.
1 вересня 2015 року наша школа гостинно відкрила свої двері для учнів 1-11 класів.
На урочистій лінійці зі словами вітання звернулися до вчителів, учнів та батьків: директор школи Спашиба О.П., керуючий справами міськвиконкому Туманов В.П., завідуюча методичним кабінетом Управління освіти Дурова О.В.
За кращі досягнення у навчанні було відзначено грамотами учнів Кабатову Анну (10 клас), учнів 5-Б кл., а також вчителів Герасименко І.В. та Литвиненка О.С.
Хвилиною мовчання вшанували пам'ять героїв, полеглих у боротьбі за волю України. Серед них - випускники нашої школи Андрій Ільїн та Олег Хомчук. Учні піснями, малюнками закликали до миру.
Мами першокласниць привітали дітей та засіяли їхні голівки житом, пшеницею щоб зростали в школі не пустоцвітом, а сповнені зернами знань. До привітань першокласників приєдналися учні 11 кл. та герої мультфільму "Фіксики".
Яскравими та урочистими частинами свята стали флешмоби "Перший дзвоник" та "Україна-мати".

2015.09.01 Перший дзвоник

А по закінченню урочистої лінійки учні та батьки були запрошені на перший урок – "Україна – єдина", метою якого було формування в учнів розуміння єдності й цілісності країни, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної держави.
Вчителі, як завжди, творчо підійшли до його проведення, використовуючи різноманітні форми та методи роботи. Вони ознайомили дітей з основними історичними подіями становлення державності України, вчили шанувати державні символи, поважати традиції українців та представників інших національностей, що населяють країну, пояснювали важливість відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, формували почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу. Звернулися до подій новітньої історії. Учні ділилися своїми думками і патріотичним настроєм.
Під час підготовки до уроку та оформлення класної кімнати класні керівники використовували державну символіку України, ілюстрації краєвидів рідного краю, елементи народної символіки, вишиті рушники, портрети видатних українців та відомих людей рідного краю, тексти художніх творів, світлини пам'ятних місць рідного краю, роздатковий матеріал для роботи в парах та групах тощо.
Перший урок пройшов урочисто, з яскравими і цікавими моментами та став поштовхом до подальшої роботи у напрямі патріотичного виховання підростаючого покоління.

Тож вітаємо усіх з Першим вересня і бажаємо вам з користю прожити цей навчальний рік, не спинятись перед труднощами! І найголовніше сьогодні – МИРУ всім нам!

Слава Україні! Героям слава!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 393 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0