Вівторок, 16.10.2018, 23:06
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Учитель online
Сайти і блоги адміністрації школи


Сайти і блоги учителів школи


ІКТ в навчально-виховному процесі


Інтернет-підтримка вивчення предметів

Офіційно






Поради для батьків
Приєднуйтесь!





Нам виповнилося
Статистика
Flag Counter
Скарбниця мудрості
Найкраща річ в навчанні, що ніхто не може забрати в тебе того, що ти вже знаєш
(Б.Б.Кінг)
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ВСЕ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ




Все для учня


Захист прав дітей
Якщо тобі потрібна допомога

”la-strada”

Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА, КОНКУРС!
Запрошуємо до участі в конкурсах:














З усіх питань щодо участі в конкурсах звертайтесь до своїх учителів-предметників
Відзнаки сайту
Відлік пішов!


Використай цей час на повну!
Пошук по сайту

Архів записів
Головна » 2015 » Травень » 16 » Слава школи - майбутнє України!
22:12
Слава школи - майбутнє України!
Коли народжується на Землі людина, в небесах спалахує нова зірка. Є зірочка долі у кожного. А наполеглива праця, успіхи, талант надають їй особливого блиску. Діти десятої школи – гордість батьків, слава школи, справжні зірки. Так, 14 травня всім відмінникам навчання, призерам олімпіад, переможцям у конкурсах і змаганнях, активним учасникам шкільного життя було присвячене традиційне свято "Слава школи".


Саме на цьому заході були відзначенні та нагороджені учні школи, а саме:
  • відмінники навчанняСкляревський Андрій, Домбровська Вікторія, Сухомлин Валерія, Кузнєцов Донат (2-А клас); Петрик Дарина, Уткова Анна, Страшна Богдана, Требунських Анжеліка (2-Б клас); Редько Денис (2-В клас); Кірєєва Анастасія, Клименко Поліна, Хінцицька Міла, Михнюк Юрій, Панченко Марія, Мостова Дар'я (3-А клас); Головко Катерина, Гуцаленко Софія, Рітченко Ігор, Діденко Арсеній (3-Б клас); Гончик Вероніка, Мельничик Вероніка (4-А клас); Милова Дар'я, Чередниченко Єлизавета, Карапиш Софія (4-Б клас); Бруслик Валерія, Штивола Михайло, Вартік Софія (5-Б клас); Цимбалюк Аліна (7-Б клас); Туманова Лілія (8-А клас); Ткаченко Максим (9-А клас); Кабатова Анна (9-Б клас); Коломієць Аліна, Вартік Поліна, Захарченко Владислава (10 клас);
  • призери міського етапу предметних олімпіад: Вартік Поліна, Войтенко Павло, Коломієць Аліна (10 клас); Веремієнко Богдан, Цимбалюк Аліна (7-Б клас); Гриценко Карина, Рождественська Тетяна, Щукіна Марія (11 клас); Кабатова Анна (9-Б клас); Кирєєв Данило (7-А клас); Сокур Катерина, Туманова Лілія (8-А клас); Ткаченко Максим (9-А клас); 
  • призери обласного етапу учнівської олімпіади з фізики: Кабатова Анна (9-Б клас) та Вартік Поліна (10 клас);
  • учасники змагань та конкурсів різних рівнів:
    • Всеукраїнська гра "Соняшник"Клименко Севастян (3-А клас), Рітченко Ігор (3-Б клас) - диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня; Щербина Анна (3-Б клас) - диплом І ступеня регіонального рівня; Гончик Вероніка (4-А клас) - диплом ІІ ступеня регіонального рівня; Шкуріна Дар'я (2-А клас), Хінцицька Міла (3-А клас), Тесленко Віолета (3-Б клас), Добровольська Софія (4-А клас), Макаренко Ярослав (4-А клас) - дипломи ІІІ ступеня регіонального рівня;
    • Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч": Бистрякова Катерина (8-Б клас) - золотий сертифікат; Домбровська Вікторія (2-Б клас), Зуєвський Дмитро. Богатир Дар'я (8-Б клас) - срібний сертифікат; Дмитренко Аріана (5-Б клас) - бронзовий сертифікат;
    • Всеукраїнська предметна олімпіада "Олімпус": Кабатова Анна, Ангурець Максим (9-Б клас) - історія, V місце; Коломієць Аліна (10 клас) - хімія, VII місце;
    • Міжнародна природознавча гра "Геліантус": Веремієнко Богдан (7-Б клас) - диплом ІІІ ступеня; Кабатова Анна (9-Б клас) - найкращий результат з фізики; Юсков Євгеній, Шинкаренко Дмитро (7-А клас), Цимбалюк Аліна (7-Б клас) - найкращі результати з біології та фізики; Ожерельєв Владислав, Бочаров Михайло, Скляревський Андрій, Домбровська Вікторія, Сухомлин Валерія, Уткова Анна, Страшна Богдана, Панова Анна - дипломи переможців;
    • Міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер"Діденко Арсеній, Гуцаленко Софія, Головко Катерина, Ткач Микита - відмінні результати; Требунських Анжеліка, Журавель Дмитро, Бугайова Яна, Самусенко Дмитро, Рітченко Ігор, Паскул Ніка, Прохоров Євгеній, Галушка Владислав, Деревич Вадим, Кулик Катерина, Майстренко Юлія, Кабатова Анна - добрі результати;
    • XVI Міжнародна науково-практична конференція учнівської молоді "Гагарінські читання": Рождественська Тетяна (11 клас) - сертифікат учасника та книга, в якій надруковані її тези до презентації на тему: "Космізм, як новий напрямок у живопису";
    • Всеукраїнський бізнес-турнір: Гуршал Марія (8-Б клас) - учасниця півфіналу;
    • обласна виставка-конкурс "Новорічна композиція"Яценко Марина (3-Б клас) - ІІ місце;
    • обласний конкурс "Майбутній жірналіст": Вартік Поліна (10 клас) - ІІІ місце;
    • міський конкурс плакатів "Я - проти СНІДу": Кужильська Єва-Мішель (7-Б клас) - І місце;
    • міський фотоконкурс "Туризм нас єднає": Сокур Катерина (8-А клас) - ІІ місце;
    • міський конкурс декламаторів поезії К.Оверченка: Бистрякова Катерина (8-Б клас) - І місце;
    • шкільні інтелектуальні ігри "Інтелектуада-2015": Бистрякова Катерина (8-Б клас) - І місце в індивідуальній першості; команда 10 класу - І місце в командній першості;
  • музичні та танцювальні таланти школи: Боровський Всеволод (8-А клас), Шинкаренко Дмитро (7-А клас), Вартік Софія, Штивола Михайло, Туманова Анна (5-Б клас), Туманова Лілія (8-А клас), Бистрякова Катерина (8-Б клас), Діденко Арсеній (3-Б клас), Квітка Вікторія (3-А клас), Жохов Олексій, Жохова Софія, Квітка Ярослав, Стеблина Назар (5-А клас), Балашова Тетяна, Крюк Анастасія (6 клас), Остапенко Анна, Волкова Валерія, Яценко Вікторія, Цимбалюк Аліна (7-Б клас), Саглаєв Олександр (9-Б клас); Іванічева Римма, Дем'яновська Марина, Рязанова Анастасія, Вартік Поліна, Войтевич Владислав (10 клас);
  • активні учасники свята поезії: Поберезька Надія, Дмитренко Аріана, Гуржій Ангеліна (5-Б клас); Панова Анна (7-А клас); Возна Анастасія, Тесленко Анастасія (7-Б клас); Бистрякова Катерина (8-Б клас);
  • активні учасники шкільних агітбригад "Свіжий вітер" та "Спалах": Войтенко Павло, Білієнко Ігор, Іванічева Римма, Коломієць Аліна, Дем'яновська Марина, Базавлук Оксана (10 клас);
  • кращі спортсмени: Горпинченко Микита (3-Б клас) - І місце у Відкритому турнірі з боксу; Андрієнко Богдан (4-Б клас) - призові місця з боксу; Лунгол Олександра (8-А клас) - призові місця з волейболу; Сокур Катерина (8-А клас) - призер обласних та Всеукраїнських турнірів з велоспорту та зі спортивного орієнтування, володарка близько 50 медалей; Астасій Тимофій (8-Б клас) - ІІ місце у обласних змаганнях з футболу; Пастіль Дмитро (8-Б клас) - І місце у міських змаганнях з футболу; Лоб Євгенія, Герасимова Тетяна (11 клас) - призові місця у Всеукраїнських змаганнях з волейболу; Мусієнко Богдан, Гончаренко Ярослав, Канунік Владислав, Неймет Максим, Ангурець Максим, Квітка Станіслав (9-Б клас), Нігревський Олександр, Пестеров Ілля (9-А клас) - ІІ місце в міській першості з баскетболу.
Заключним акордом пролунала пісня "Дитячий гімн" у виконанні Діденка Арсенія, Бистрякової Катерини, Іванічевої Римми, та учнів 4-А класу. Пісня супроводжувалась хореографічною композицією у виконанні дівчат 11 класу.



Категорія: Знай наших! | Переглядів: 416 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/1