Вівторок, 31.03.2020, 15:40

Знаєте, що таке малорос? Ні? Паршивець, просто кажучи, ні те ні се. Він, бачите, собі з походження – українець, з виховання – руський, з переконань – неук у всьому, що торкається рідного народу, по вдачі – боягуз, себелюб і раб. От це – малорос
(В.Винниченко)
«  Квітень 2014  »

Головна » 2014 » Квітень » 25 » "Слово про вчителя"
"Слово про вчителя"
23 квітня 2014 р. на базі міської ЗШ №2 відбулися міські педагогічні читання ім.М.І.Барсукової «Слово про вчителя». На захід були запрошені освітяни шкіл та дошкільних закладів міста. Нашу школу представляли вчителі української мови Сокур Л.М. та світової літератури Кранкус О.М. Їх змістовні доповіді: «Ось така вона одна - Л.Г.Бережна» та «Політ через роки» відтворили яскраві сторінки педагогічної діяльності та громадського життя вчителів з великої літери: Ковшар Валентини Іванівни - директора школи 1991-2013 рр. та голови профспілки, вчителя іноземної мови Бережної Лариси Григорівни. Доповіді супроводжувались слайд-шоу та презентаціями життєвого шляху на освітянській ниві. На педагогічні читання були запрошені і самі ці почесні гості. Вир позитивних емоцій охопив присутніх, адже завжди приємно згадати людей, які були поруч з тобою та поспілкуватися з ними.

Переглядів: 296 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0