Воскресенье, 26.02.2017, 23:31

Українізуймося!

Перевір МОВУ!
«  Сентябрь 2013  »

Головна » 2013 » Сентябрь » 17 » Спорт єднає всіх!
Спорт єднає всіх!
13 вересня 2013 р. в школі відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
В програмі заходу були проведені святкова лінійка, легкоатлетичний забіг та різноманітні змагання для учнів усіх вікових категорій - "Веселі старти", турніри з футболу, волейболу, баскетболу, проходження смуги перешкод та інші.
Під час лінійки були представлені й відзначені кращі спортсмени школи, з напутніми словами та побажаннями займатися спортом і дбати про своє здоров'я виступили директор школи Спашиба О.П. та гості свята - тренер з велоспорту А.Пустовіт, засновник організації силових видів спорту "Гром" Є.Рахімбердієв, інспектор ДАІ Ю.Ліненко.

Після лінійки відбувся легкоатлетичний забіг, участь в якому взяли усі учні та вчителі школи.

А по поверненню учасників свята до школи розпочалися спортивні змагання в різноманітних категоріях.
Представники організації "Гром" виступили перед учнями школи з показовими вправами та подарували школі набір м'ячів. За підсумками змагання з підтягування на перекладині чемпіонами школи стали Руслан Герасимов та Дарина Тарасун.
По завершенню свята класи-переможці та кращі учасники змагань були відзначені грамотами.

Пропонуємо також переглянути презентацію про пам'ятні моменти спортивного свята, яку підготували учні 10 класу (класний керівник Кранкус О.М.)

Категорія: м/о вчителів фізкультури | Переглядів: 256 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0