Субота, 16.12.2017, 09:24

Бережи і шануй пам'ять про померлих. У кого немає в душі минулого, в того не може бути й майбутнього.
«  Червень 2015  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » 2015 » Червень » 12 » Сонячні деньки в "Сонечку"
Сонячні деньки в "Сонечку"

Триває табірна зміна в пришкільному дитячому відпочинковому таборі з денним перебуванням "Сонечко". Протягом першого тижня відпочинку діти були залучені до цікавих тематичних заходів, які проводили педагоги ЗШ №10.
Так, на нашому сайті ми вже розповідали про те, як проходило свято відкриття пришкільного табору.
А вже наступного дня, 05.06.2015 р., діти загону "Веселі промінці" (вихователі Найденко С.Л. та Дерземанова Н.П.) побували на екскурсії в міському краєзнавчому музеї, де довідалися цікаву і корисну інформацію про свій рідний край, ознайомилися з фотографіями міста Новогеоргіївськ, якого зараз вже немає на карті України, побачили предмети з часів Другої Світової війни, які були знайдені на території Світловодська. Дітям дуже сподобалась екскурсія.
Не менш багатим на різноманітні розваги та пізнавальні заходи видався другий тиждень. 08.06.2015р. діти відвідали міську дитячу бібліотеку, де зустрілися з місцевою поетесою Лаврик Л.А., яка познайомила з своїми казками, оповіданнями, віршами.  Щирість, духовність, простота — ці риси мають велику роль в творчості Л.Лаврик.

Також Лідія Андріївна показала дітям вироби із солоного тіста, які вона робить сама.
Після зустрічі з поетесою працівники дитячої бібліотеки провели з дітьми цікаві ігри, вікторину, де вони змогли виявити свій артистизм і творчі здібності.

В цей же день діти побували у міському парку відпочинку імені Тараса Шевченка, де грали в рухливі ігри та відпочивали.

09.06.2015 р. вихованці побували у Державній пожежно-рятувальній частині, де співробітники СДПРЧ-17 розповіли їм про основи безпечного життя та правила поведінки у надзвичайних умовах. Працівники пожежної частини показали пожежні автомобілі, захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг та пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей, яке знаходиться в пожежних автомобілях. Екскурсія видалася дуже цікавою, а головне корисною для учнів.

10.06.2015 р. та 12.06.2015 р. вихованці табору «Сонечко» відвідали православний храм Покрови Пресвятої Богородиці, де проходить виставка авторських робіт талановитих людей м.Світловодська. Екскурсія  проходила у приміщенні недільної школи храму, де діти мали змогу ознайомитися з роботами художників м.Світловодська. Протоієрей Віталій розповів дітям про храм, його складові, ознайомив з біблійними книгами. Дітям сподобалась ця екскурсія, про що свідчить багато запитань, які задавали діти протоієрею Віталію.

11.06.2015 р. у таборі "Сонечко" пройшов день спорту і здоров'я під гаслом «Влітку треба відпочити, щоб здоров’я накопити».
Протягом дня діти брали участь у заходах спортивні ритми, танцювальний батл, олімпійська естафета, вікторина "Стежками здоров’я", гра "Старт-тінейджер", хвилинка релаксації, змагання з шашок, бодіграф, підсумок дня, нагородження переможців в індивідуальних та колективних змаганнях, вручення перехідного кубку "Спортивний Олімп".
У цей день діти змагались у силі, спритності, сміливості, що додало всім гарного настрою.

12.06.2015 р. діти з ІІ загону "Бурундучата" (вихователі Кранкус О.М. та Кузік О.А.) відвідали центральну міську бібліотеку:

Попереду ще тиждень роботи табору, а, значить, на дітей чекає ще багато нового і цікавого.

Заступник начальника табору
Найденко С.Л.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 226 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/1