Четвер, 18.07.2019, 04:59

Найстрашніше для людини – це перетворитися на сплячого з відкритими очима: дивитись і не бачити, бачити і не думати про те, що бачиш; проходити спокійно повз зла і неправди. Остерігайся цього, син, більше смерті, більше будь-якої найстрашнішої небезпеки.
«  Травень 2019  »

Головна » 2019 » Травень » 22 » Свято "Слава школи"
Свято "Слава школи"
Свято "Слава школи" є традиційним для нашого закладу. В цьому році свято відбулося 16 травня. Під час свята були названі кращі учні школи: переможці олімпіад, призери творчих конкурсів і спортивних змагань. Вони отримали грамоти, дипломи, подяки та були запрошені на почесне коло. Себе презентували учасники міських конкурсів і фестивалів: команда знавців "В десятку", екологічна агітбригада "Свіжий вітер", команда юних пожежників рятувальників "Спалах". Переглянути фото Окремо були нагороджені учасники шкільної науково-практичної конференції, які підготували кращі освітні, екологічні, історичні та творчі проекти. Ці учні - гордість батьків, слава школи, справжні зірки на шкільному небосхилі і саме їм було присвячено цей підсумковий захід.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 53 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0