Четвер, 29.06.2017, 00:30

Всього проголосували: 209
Українізуймося!

Перевір МОВУ!
Не йди легким шляхом. Іди найважчим! Подолання труднощів підносить людину. Той, кому нестерпно важко і хто подолав труднощі, зовсім по-іншому бачить світ і розуміє людей.
«  Вересень 2016  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2016 » Вересень » 11 » Свято спорту
Свято спорту
09.09.20016 року в школі відбулося спортивне свято з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свято сили, краси, здоров'я, гармонії. На шкільному подвір'ї зібралися вчителі, учні, тренери. Щороку зростає кількість учнів нашої школи, які займаються фізичною культурою і спортом
Символом олімпійських звершень є олімпійський вогонь. За олімпійським вогнем зробити почесне коло були запрошені учні, які відвідують спортивні гуртки і секції.
Перед учнями і вчителями зі словами привітання виступили директор школи Спашиба О.П., тренер спортивної школи Лісіцкій С.І., керівник секції велоспорту Пустовіт А.В.
В рамках свята учні та вчителі залучилися до ряду заходів. Був проведений урок здоров'я, ритмічна зарядка, легкоатлетичний пробіг. Діти мали змогу проявити себе у цікавих змаганнях. В конкурсі малюнків на асфальті перемогли 3-А та 4-В класи, у змаганнях "Веселі старти" сильнішою виявилася команда 6-А класу, на "Смузі перешкод" рівних не було команді 7-А класу, у змаганнях з волейболу кращою стала збірна 9-х класів, а з баскетболу – 10-го класу. Також цікавою для всіх стала волейбольна зустріч між командами учнів і вчителів.
Всі команди були нагороджені грамотами та подяками за участь у спортивному святі.
Бажаємо всім учням школи нових спортивних перемог.

Категорія: м/о вчителів фізкультури | Переглядів: 194 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0