Неділя, 29.03.2020, 00:00

Єдино справжня розкіш ─ розкіш людського спілкування
(Антуан де Сент-Екзюпері)
«  Березень 2015  »

Головна » 2015 » Березень » 23 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови
З метою популяризації вивчення англійської мови, активізації опорних знань, умінь та навичок учнів, розвитку інтересу до культури країни, мова якої вивчається, та згідно з планом роботи школи з 16.03 по 20.03.2015 р. було проведено тиждень англійської мови.
Тиждень розпочався з лінійки для учнів початкової ланки, яку підготувала вчитель Романцова Ю.В.
Учнівські колективи взяли участь у виставці газет "It's interesting to know....”, під час якої продемонстрували не тільки результати пошукової діяльності, а й творчий підхід до підготовки завдання. З метою поглиблення знань про країну, мова якої вивчається, було оформлено стенд про державну символіку Сполученого Королівства Великобританія. На виставці художньої літератури учні мали можливість познайомитися з книгами мовою оригіналу. Учні початкової ланки ще й підготували малюнки до улюблених творів. Вчителі Романцова Ю.В., Кохно В.В. провели відкриті уроки з використанням сучасних методик. Безсумнівною родзинкою тижня став навчальний фільм англійською мовою про історію нашого міста та школи, розроблений і підготовлений Живіцькою С.Ю. та Кохно В.В. для учнів середніх та старших класів, які мали можливість переглянути фільм в гарній якості і поглибити свої знання про історію рідного краю. Перегляд і обговорення фільму не залишили байдужою жодну дитину!
Дякуємо всім, хто брав участь у підготовці і проведені тижня, і бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 307 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0