Среда, 18.01.2017, 14:04

«  Март 2016  »

Головна » 2016 » Март » 23 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови

З 14.03 по 18.03.2016 р. в школі пройшов тиждень англійської мови. Відкриття Тижня відбулося яскраво і захоплююче, відразу привернувши увагу учнів та вчителів. На фотовиставці "English in our Life” учні могли побачити себе, своїх друзів та однокласників. З цією ж назвою в той же час проходила виставка дитячих робіт, де були представлені роботи Олени Ткачук (6-А), Данила Козодуба (6-А), Івана Кернешела (6-А), Анни Туманової (6-Б), Валерії Маркусь (6-Б), Максима Коновченка (6-А).

З метою популяризації читання книжок кожен клас старшої та середньої ланки підготував випуск газети "Reading is Fun!” Справжньою родзинкою першого дня тижня стало відкриття і робота читацького куточка, завітавши до якого, учні мали можливість прочитати уподобані книжки англійською мовою. Всі книжки були взяті з особистих бібліотек вчителів методичного об’єднання тому що, на жаль в шкільній бібліотеці вони відсутні.

Учні 11 класу проводили опитування працюючи над проектом. Результати опитування були оброблені вчителем англійської мови Рубановою О.Ю., і представлені нижче.

Згідно з планом роботи тижня вчителями англійської мови були проведені відкриті уроки: 15.03 - Домбровська Н.В. (3-В клас, тема "Food"); 18.03 - Кохно В.В. (6-Б клас, тема "Ukraine"); 18.03 - Бочарова О.В. (5-Б клас, тема "My Favourite Clothes"). Вчителями були показані різні форми і методи роботи на уроці. Згідно сучасної концепції розвитку англійської мови, перевага надавалася комунікативним формам роботи. У кожного вчителя власний стиль роботи і підхід до дітей, які вони і намагалися представити. Спеціально розроблена і виготовлена наочність, картки, презентації- все знайшло своє місце на уроці. А отримані рекомендації та побажання обов'язково врахуємо в роботі. Адже ми об’єднанні спільною метою - досягненням успіхів у вивченні англійської мови та культури, мова якої вивчається!

16.03.2016 р. учні 8-А та 8-Б класів взяли участь у вікторині "Quiz: Great Britain". До якої готувались наполегливо, заздалегідь самостійно опрацювавши багато матеріалу і підготувавши візитки своїх команд, які складалися з 6 чоловік кожна. Команда 8-А - "Winners", 8-Б - "Lionheart". Команда "Lionheart" вразила глядачів своїм творчим підходом до приготування візитки і випереджувала команду  "Winners" по кількості вдалих відповідей у I та II раундах. Але в III та IV учні 8-А класу зібралися і вийшли на 1 місце.
Захід був повчальним і навчальним. Учасники та глядачі мали змогу насолодитися не тільки високою грою команд, але й переглядом тематичних фільмів про історію та культуру Великобританії.
Музична пауза приготована учнями 6-Б класу була веселою та енергійною піднявши всім настрій і створивши атмосферу свята. По завершенні були оголошені підсумки, а всі учасники нагороджені подарунками. За підрахунками балів було оголошено команду-переможця, але переможених не було - переміг спільний інтерес до вивчення історії і культури країни, мова якої вивчається.
Захід розробила і втілила в життя вчитель англійської мови вищої кваліфікаційної категорії - В.В.Кохно.

За участю 3-А, 3-Б, 3-В та 5-А класів 17.03.2016 р. пройшов фестиваль казок, перетворивши атмосферу залу на справжню феєрію. Велика кількість героїв в яскравих костюмах зустрічала з перших хвилин на святі. Виконуючи свої ролі діти намагалися говорити правильною англійською мовою наслідуючи своїх героїв. А допомагали їм у підготовці вчителі англійської мови: Бочарова О.В., Рубанова О.Ю., Домбровська Н.В. Всі учасники були нагородженні сертифікатами. Не стояли осторонь й активно допомагали у підготовці вчителі початкової ланки - Писарева О.В. та Кузнєцова І.О. На святі були присутні батьки молодих талантів, які прийшли повболівати за своїх дітей, але, захопившись атмосферою свята, допомагали всім акторам і вчителям в останніх приготуваннях до виходу на сцену! Ідея фестивалю не нова, але настільки сподобалась всім, що лунали пропозиції зробити його традиційним в рамках тижня англійської мови!

Дякуємо всім хто узяв участь у підготовці і проведенні Тижня!

Керівник шкільного методичного об'єднання учителів іноземних мов
Кохно В.В.

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 74 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0