Субота, 16.02.2019, 10:09

Треба тонко відчувати три речі: "можна", "не можна" і "треба". Той, хто відчуває ці речі, володіє найважливішою особливістю громадянина – почуттям обов'язку
«  Грудень 2018  »

Головна » 2018 » Грудень » 12 » Тиждень англійської мови
Тиждень англійської мови
З 26 по 30 листопада учні школи взяли участь у заходах, проведених у рамках Тижня англійської мови. А саме: у оформленні тематичної виставки учнівських робіт, квесті для учнів 5-7 кл., лінійці для учнів молодшої ланки, роботі "SpeakingCorner" (для учнів молодшої ланки), відкритих уроках, у кінозалі для учнів 4-х класів (перегляді авторських мультфільмів - переможців онлайн голосування), завершенні проектів "Видатні постаті в історії Великобританії. Її Величність Королева." та "Формування іншомовних умінь учнів початкової школи на уроках англійської мови засобами мультиплікації."
Школярі мали змогу дізнатися багато цікавого про англійську мову, показати не лише рівень знань з цього предмету, але й проявити свій творчий потенціал. Тиждень англійської мови вкотре продемонстрував учням, що вивчати цю мову можна з великим задоволенням!

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 60 | Додав: alexander | Теги: Єременко Ю.В., Кохно В.В., Бочарова О.В. | Рейтинг: 0.0/0