Четвер, 15.11.2018, 23:24

Без глибоких знань, без допитливості і цікавості, без багатого інтелектуального життя в наш час не може бути сильної незалежної держави.
«  Березень 2018  »

Головна » 2018 » Березень » 20 » Тиждень англійської мови: підсумки
Тиждень англійської мови: підсумки
Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче. Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів, розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків, виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається.
Відповідно до плану роботи школи з 12.03 по 16.03.2018 у школі проходив тиждень англійської мови. Учні школи взяли активну участь у всіх запланованих заходах: лінійці для учнів початкової ланки, відкритих уроках, створенні мультфільмів в середовищі програмування Scratch та онлайн голосуванні за них, підготовці і оформленні тематичних стендів, святковому підсумковому концерті, виготовленні спеціальної атрибутики для нагородження переможців онлайн голосування. Найактивнішими були: Туманова А., Вартік С., Бруслик В., Бережний О. (8-Б клас), Резніченко С., Коновченко М., Ткачук О. (8-А клас), Акішин О., Ненько Б. (6-А клас), Кровицька В., Островна Ю. (4-А клас).
Дякуємо всім: учням, батькам, вчителям, хто брав участь у підготовці і реалізації всіх наших задумів! Сподіваємось, що цей тиждень залишить приємні спогади у кожного учасника!

Керівник шкільного м/о вчителів англійської мови
Кохно В.В.

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 102 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/1