П'ятниця, 27.04.2018, 00:53

Чим менше у людини культури, чим бідніші її розумові, естетичні інтереси, тим частіше прокидаються інстинкти і дають про себе знати грубістю
«  Березень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Березень » 20 » Тиждень англійської мови: підсумки
Тиждень англійської мови: підсумки
Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності. Тиждень англійської мови – це завжди цікаво, пізнавально, захоплююче. Метою проведення тижня англійської мови є удосконалення знань, умінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови, розширення світогляду та ерудиції учнів, розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків, виховання любові й шанування людей свого рідного краю і країни, мова якої вивчається.
Відповідно до плану роботи школи з 12.03 по 16.03.2018 у школі проходив тиждень англійської мови. Учні школи взяли активну участь у всіх запланованих заходах: лінійці для учнів початкової ланки, відкритих уроках, створенні мультфільмів в середовищі програмування Scratch та онлайн голосуванні за них, підготовці і оформленні тематичних стендів, святковому підсумковому концерті, виготовленні спеціальної атрибутики для нагородження переможців онлайн голосування. Найактивнішими були: Туманова А., Вартік С., Бруслик В., Бережний О. (8-Б клас), Резніченко С., Коновченко М., Ткачук О. (8-А клас), Акішин О., Ненько Б. (6-А клас), Кровицька В., Островна Ю. (4-А клас).
Дякуємо всім: учням, батькам, вчителям, хто брав участь у підготовці і реалізації всіх наших задумів! Сподіваємось, що цей тиждень залишить приємні спогади у кожного учасника!

Керівник шкільного м/о вчителів англійської мови
Кохно В.В.

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 51 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/1