Вівторок, 16.10.2018, 23:36

Первісний ключ ─ в людині. А людину сковують умови. Але умови для себе, зрештою, витворює вона сама ─ на свій зріст. Мусимо рости і духовним зростанням, моральним авторитетом здобувати престиж і відстоювати своє місце під сонцем.
(Євген Сверстюк)
«  Вересень 2018  »

Головна » 2018 » Вересень » 24 » Тиждень БЖ "Молодь за безпеку дорожнього руху"
Тиждень БЖ "Молодь за безпеку дорожнього руху"

З 10 по 14 вересня в ЗШ № 10 був проведений Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему "Молодь за безпеку дорожнього руху!" На тему Тижня в кожному класі були оформлені куточки правил дорожнього руху, в яких були розміщені поради, вірші, правила, малюнки, плакати; оформлені інформаційні стенди. Класні керівники  провели різноманітні заходи, вчителі залучили учнів до масових заходів. Педагогічними працівниками школи була проведена відповідна робота з батьками учнів. На батьківських зборах розглянули питання: "Роль батьків у засвоєнні учнями правил дорожнього руху та правил безпеки життєдіяльності".

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 17 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0