Вівторок, 20.08.2019, 05:44

Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Грудень 2015  »

Головна » 2015 » Грудень » 22 » Тиждень художньо-естетичних дисциплін та трудового навчання
Тиждень художньо-естетичних дисциплін та трудового навчання

З метою формування в учнів ціннісного ставлення до мистецтва, у нашій школі з 14 по 18 грудня 2015 р. учителями Кузік О.А., Войтенко В.В., Кірєєвим О.С., Черняховським С.Ю. та Гаврилюк І.Б. був проведений тиждень художньо-естетичних дисциплін та трудового навчання (образотворче мистецтво, музика, художня культура, трудове навчання).
Основною метою запланованих заходів було поглибити знання учнів про види образотворчого та музичного мистецтва, трудового навчання, познайомити з новими техніками та матеріалами, виявити творчі здібності дітей.
Тиждень художньо-естетичних дисциплін та трудового навчання пройшов яскраво та творчо. Відбулися такі заходи:

Усі, хто взяв участь у проведенні предметного тижня, залишились задоволеними та натхненними.
Бажаємо учням успіхів та подальших здобутків у творчості.
Заступник директора з НВР
Пудич В.В.

Категорія: м/о вчителів фізкультури | Переглядів: 288 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0