Четвер, 09.04.2020, 00:30

Про божистість української мови незаперечно свідчить воістину сатанинська ненависть до неї малоросійських перевертнів.
(Г.Латник)
«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 14 » Тиждень математики, фізики та інформатики
Тиждень математики, фізики та інформатики

З 6 по 10 квітня у школі проходив тиждень математики, фізики та інформатики. Його метою була пропаганда математичних, фізичних, астрономічних та інформатичних знань, підвищення інтересу учнів до математики, фізики, астрономії та космонавтики, інформатики, розвиток ініціативи, учнівської творчості, виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації та поповнення знань.

Тиждень пройшов організовано, на високому методичному рівні. У заходах Тижня взяли участь учні 5-11 класів.

У понеділок, 06.04 відбулося відкриття Тижня: були випущені математичні і фізичні стіннівки. Кожен клас самостійно обирав назву газети і її тему, яку потім було успішно розкрито.

В понеділок також були оформлені:
  • Вернісаж "Геометрія в нашому місті" (10 кл., вчитель Позаненко Н.В.)
  • "Paint-вернісаж" - виставка малюнків, виконаних учнями в графічному редакторі MS Paint (вчитель Литвиненко О.С.)
  • Виставка "Математика в малюнках" (5-А, 5-Б кл., вчителі Позаненко Н.В., Далакян С.А.) та вернісаж "Посмішка фізиків" (10, 11 кл., вчитель Герасименко І.В.)

Цього ж дня вчитель Позаненко Н.В. провела позакласний захід "Математика у піснях і віршах", в якому взяли участь учні 5-Б та 10 класів. Учасники заходу з задоволенням переглянули фільм "Геометрія в нашому житті", який підготував учень 10 класу Ігор Білієнко.

У вівторок, 07.04, розпочався традиційний шкільний чемпіонат інтелектуальних ігор "Інтелектуада-2015", в якому щорічно беруть участь учні 7-11 класів. Організовує і проводить цей турнір вчитель інформатики і математики Литвиненко О.С. Протягом 06-10.04 відбулися дві гри командної першості, в яких за сумою набраних балів впевнено лідирує команда 10 класу. Змагання в індивідуальній першості та фінальна гра чемпіонату відбудеться наступного тижня.

Цікаву математичну перерву провела вчитель Позаненко Н.В. з учнями 5-6 класів. Діти з цікавістю і задоволенням брали участь у різних конкурсах та математичних іграх.

08.04 вчитель Далакян С.А. провела інтелектуальну гру-змагання між учнями 8-А та 8-Б класів "Хто хоче стати відмінником?" Під час гри діти продемонстрували свої знання з математики. І місце в конкурсі зайняла учениця 8-А класу Лілія Туманова, ІІ місце - Валерія Чудненко (8-А кл.), ІІІ місце - Дмитро Пастіль (8-Б кл.).

З захопленням учні брали участь у грі "Найкращий фізик класу", яку з учнями 8-А класу провела вчитель фізики Герасименко І.В. Діти продемонстрували високі знання з предмета, а найкращим фізиком визнано Всеволода Боровського.

У четвер, 09.04, відбувся фізичний турнір між командами 10 та 11 класів, який підготувала і провела Герасименко І.В. Дух змагання, азарт, веселий настрій супроводжували турнір. У грі брали участь не тільки команди, а й вболівальники, між якими також були проведені конкурси. Журі (Позаненко Н.В., Туманова Л., Бистрякова К.) присудили І місце команді 10 класу.

Під час перерви відбулось "Ілюзіон-шоу", в якому учні 10 класу Дмитро Мунтян і Роман Пестеров продемонстрували різноманітні цікаві фокуси, за якими з захопленням спостерігали учні школи.
З презентацією "Фізика", яку підготували учні 10 класу Броніч Денис і Боровський В'ячеслав, учні 9-А та 9-Б класів були ознайомлені в четвер, 09.04.

А у п'ятницю, 10.04 відбувся захист науково-дослідницьких робіт з математики, які виконали Яценко Вікторія (7-Б кл., вчитель Литвиненко О.С.), Коломієць Аліна (10 кл.. вчитель Позаненко Н.В.) та Вартік Поліна (10 кл., вчитель Позаненко Н.В.). Представлені роботи були виконані на належному науковому рівні, були доступними для розуміння, в ході доповідей використовувались комп'ютерні презентації. З цікавістю слухали доповіді дослідників учні 5-10 класів, які цікавляться математикою. Після захисту робіт відбулось вручення дипломів переможцям інтерактивних математичних конкурсів "Олімпус" та "Мультитест".

Предметний Тиждень математики, фізики та інформатики приніс незабутні враження учням, сповнив їх любов'ю до цих наук та розумінням їх краси і величі.

Фото: О.С.Литвиненко, Л.В.Власюк, Є.Жутенкова
Слайд-шоу: О.С.Литвиненко

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 405 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/2