Среда, 29.03.2017, 05:17

Перевір МОВУ!
«  Апрель 2016  »

Головна » 2016 » Апрель » 30 » Тиждень математики, фізики та інформатики
Тиждень математики, фізики та інформатики
Протягом 18-22.04.2016 року у школі тривав Тиждень математики, фізики та інформатики.
Метою організації і проведення різних заходів під час предметного тижня є пропаганда математичних, фізичних, астрономічних та інформатичних знань; підвищення інтересу учнів до математики, фізики, астрономії та космонавтики, інформатики, розвиток ініціативи, учнівської творчості; виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення знань; поглиблення знань учнів; професійна орієнтація.
Провідна роль в організації предметного тижня належить не тільки вчителю, а і учням, але особливістю є те, що брати участь повинні всі учні, які вивчають математику, фізику та астрономію, інформатику.
Тиждень математики, фізики та астрономії і інформатики – це час тісної співпраці вчителя та учнів. Зусилля вчителя з організації позакласної роботи позитивно позначаються на результатах навчання з предметів. Відбувається поглиблення, розширення і систематизація знань учнів.
Декада пройшла організовано, на високому методичному рівні. Всі заплановані заходи були проведені. Всі вчителі методичного об’єднання брали участь, підготували і провели заходи. При проведенні декади були охоплені всі учні 4-11 кл.
В понеділок, 18.04., відбулося відкриття тижня: були випущені математичні і фізичні газети, в цьому взяли участь майже всі класи. Кожен клас самостійно вибирав назву газети і тему, яку повністю розкрив в газеті.
В понеділок також були оформлені Paint – вернісаж (вчитель Литвиненко О.С.) і вернісаж «Посмішка фізиків» (вчитель Герасименко І.В.).

Учитель математики Позаненко Н.В. провела позакласний захід "Математичний десант" для учнів 4 і 5-х класів, який підготували учні 6-Б класу. Шестикласники прийшли з подарунками, провели низку цікавих математичних конкурсів і нагородили найкращих знавців математики стрічками «Найкращий математик».

З 13.04.2016 р. грою "Інтелект – асорті" розпочався традиційний чемпіонат інтелектуальних ігор, який проходить в школі щорічно і в якому беруть участь команди 7-11 класів, переможці визначались у двох вікових категоріях: молодша – 7-8 кл і старша – 9-11 кл. Організовує і проводить його вчитель інформатики і математики Литвиненко О.С. Чемпіонат проходив у декілька турів, продовженням чемпіонату були ігри "50 видатних українців", "Гра в сірники", "Пошук скарбів", "Puzzle". Фінал гри «Що?Де?Коли?» відбувся 28.04.2016 р., І місце в командній першості здобули одинадцятикласники. Найсильнішою в особистому заліку стала десятикласниця Анна Кабатова. Усі учні із задоволенням і особливою цікавістю взяли участь в цьому турнірі.

Фізичну перерву «Фізичне лото» провела учитель фізики Герасименко І.В. з учнями 7-11 класів: цікаві запитання з фізики, на які діти давали відповіді і з задоволенням брали участь.

В 20.04. учитель математики Далакян С.А. провела «Урок веселої математики» у 5-А кл. Під час уроку діти продемонстрували свої знання з математики. На уроці дітям було запропоновано розв'язати ряд нестандартних задач, веселих запитань. Надзвичайно цікавими для п'ятикласників були етапи "Думай голова – картуза куплю", "Як уважно ви слухаєте?", "Розпилювання колоди", "Лисиця та вовк", "Задачі на логіку".

На 21.04., у 8-А класі відбулася інтелектуальна гра-змагання "Найкращий фізик класу", яку провела Герасименко І.В. Учні із захопленням і цікавістю брали в ній участь, гра пройшла цікаво, діти продемонстрували високі знання з фізики. Найкращим фізиком класу стала Чорновол Вікторія.

З презентацією науки "ФІЗИКА", яку підготували учні 11 кл Броніч Денис і Шубін В'ячеслав, учні 9-А і 9-Б класів були ознайомлені 20.04.2016 р. Презентація розкриває такі питання: що це за наука "Фізика", які питання вивчає і роль та значення науки в житті людини.

22.04. відбувся захід "Точні науки – це розум і логіка!", на якому найкращі учні 5-11 класів школи отримали дипломи переможців в інтерактивних конкурсах "Олімпус" і "Бобер". Захід був пронизаний любов'ю до математики, фізики і інформатики, і розумінням величі цих наук.

Предметна декади принесла незабутні враження учням, які вивчають математику, фізику і астрономію та інформатику.

Керівник шкільного методичного об'єднання
учителів математики, фізики та інформатики
Герасименко І.В.

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 45 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0