Субота, 23.06.2018, 12:08

Любов є нічим іншим, як бажанням щастя іншій особі.
(Девід Юм)
«  Травень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Травень » 15 » Тиждень математики, фізики та інформатики
Тиждень математики, фізики та інформатики
З метою пропаганди математичних, фізичних, астрономічних та інформатичних знань, підвищення інтересу учнів до математики, фізики, астрономії та космонавтики, інформатики, розвитку ініціативи, учнівської творчості, виховання в учнів потреби щодо використання науково-популярної літератури та інших джерел інформації для поповнення знань, поглиблення знань учнів та їх професійна орієнтація протягом 07-11.05.2018 р. у школі було проведено тиждень математики, фізики та інформатики.
В понеділок, 7 травня, відбулося відкриття тижня: була проведена лінійка, присвячена відкриттю тижня математики, фізики та астрономії і інформатики, яку підготувала і провела вчитель математики Сокуренко Л.П.
В понеділок також були оформлені вернісаж «Посмішка фізиків» – вч. Герасименко І.В. (10 і 11 кл.) та виставка «Математична вітальня», де учням були запропоновані математичні кросворди і ребуси, які вони з цікавістю розгадували.
Математичну веселу перерву провела у вівторок, 8 травня, Сокуренко Л.П. з учнями 5-11 класів: цікаві запитання з математики, на які діти давали відповіді та із задоволенням брали участь у вікторинах і розгадуванні математичних кросвордів.

10 травня відкритий урок з теми «Лабораторна робота №12 «Визначення ККД похилої площини» у 7-А класі провела вчитель фізики Герасименко І.В., на якому продемонструвала високу майстерність вчителя. Урок був методично грамотним, детально і всебічно продумано кожен етап уроку, вдало було використано ІКТ, урок повністю відповідав сучасним вимогам фізики, носив навчально–розвивальний характер, спостерігався органічний зв'язок теоретичного матеріалу з практичним застосуванням здобутих знань. Учні активно та із задоволенням працювали на уроці, демонструючи свої знання та навички самостійної роботи з приладами.

11.05.2018 р. вчитель математики Позаненко Н.В. провела відкритий урок у 8-Б класі: «Свято барвистих друзів. Раціональні вирази».

Цього ж дня відбулася інтелектуальна гра-змагання «Знавці фізики», яку провела Герасименко І.В. Учні із захопленням і цікавістю брали у ній участь, гра пройшла цікаво, діти продемонстрували високі знання з фізики. Перемогла команда «Нащадки Архімеда», капітан команди – Бережний Олексій.

11 травня вчителем математики Сокуренко Л.П. було проведено виховний захід «Я люблю Україну і математику», в якому брали участь учні 8-10 класів. Команда учнів «Число π» здобула І місце, команда «Формула успіху» - ІІ місце. В урочистій обстановці були також вручені дипломи учням, що успішно пройшли базовий онлайн-курс з математики на платформі Вчи.юа

Тиждень пройшов організовано, на високому методичному рівні. Всі заплановані заходи були проведені та принесли незабутні враження їх учасникам.
Керівник м/о вчителів математики, фізики та інформатики
Герасименко І.В.

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 22 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/2