П'ятниця, 22.03.2019, 05:11

«  Лютий 2019  »

Головна » 2019 » Лютий » 11 » Тиждень суспільно-природничих дисциплін
Тиждень суспільно-природничих дисциплін
З 21.01.2019 по 01.02.2019 в школі проходила декада суспільно-природничих дисциплін.
В рамках декади проведено відкриття 21.01., під час якого учні були ознайомленні з планами його проведення.
21.01. вчитель Черняховський С.Ю. провів відкритий урок у 5-А класі з теми: «Історія вулиць, парків, площ».
22.01. вчителі Донченко В.П. та Луференко Н.М. у 8-Б  класі провели  інтегрований  урок з біології та географії - «Рослини».
В ході декади вчителем Неклесою С.А. був проведений мітинг до відзначення 100-річчя злуки ЗУНР та УНР, що стало символом об’єднання держави Україна.
Між 6-ми класами вчитель Неклеса С.А., провела історичну вікторину. За підсумками вікторини, перемогу отримали учні 6-Б класу.
28.02.  Неклеса С.А. провела відкритий урок з правознавства в 9-А класі на тему: «Шлюб і сім’я» . Вчителі Донченко В.П. та Неклеса С.А. провели квест за участю учнів 11 та 7-Б класів.
01.02. вчитель Хорольська Н.О. в 9-А класі провела тренінг з основ здоров’я.
Протягом декади вчителі Неклеса С.А., Хорольська Н.О., Донченко В.П., Луференко Н.М. готували виставки-презентації по предметах. Хорольська Н.О. провела виставку «Кристали і молекули».
Дуже цікавою була гра «Впізнай вчителя», де учні могли у ігровій формі, по-іншому поглянути на своїх вчителів.
01.02. Вчителі суспільно-природничих дисциплін підвели підсумки декади та вручили грамоти найбільш активним учасникам.

Категорія: м/о вчителів суспільно-природничих дисциплін | Переглядів: 50 | Додав: alexander | Теги: Неклеса С.А., Черняховський С.Ю., Луференко Н.М., Донченко В.П., Хорольська Н.О. | Рейтинг: 0.0/0