Вторник, 30.05.2017, 07:31

Всього проголосували: 209
Українізуймося!

Перевір МОВУ!
Про божистість української мови незаперечно свідчить воістину сатанинська ненависть до неї малоросійських перевертнів.
(Г.Латник)
«  Март 2016  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2016 » Март » 16 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

З 03.03.2016 по 12.03.2016 р. в школі пройшов Тиждень української мови та літератури.
Він розпочався з проведення інтерактивної гри "Соняшник", в якій взяли участь учні 2-11 класів.
Класичним продовженням тижня стали заходи, приурочені до чергової річниці з дня народження Т.Г.Шевченка:
  • тематична виставка "Великий Кобзар";
  • перегляд відеофільму про Т.Шевченка;
  • "Звучить слово Кобзаря" (виразне читання віршів Т.Шевченка);
  • "Не нарікаю я на долю..." (пісня на слова Т.Шевченка).
Оригінальним і пізнавальним став фестиваль "День української національної страви", в якому взяли участь учні 5-11 класів. Школярі не тільки розповіли про свою улюблену страву, а також зуміли у формі вірша, пісні, сценки і танцю показати любов до українських традицій.
Не менш цікавим і захоплюючим став конкурс "Ігри патріотів" на тему "Люби, вивчай рідну мову!", в якому традиційно взяли участь команди учнів 6-х і 7-х класів.
Наприкінці Тижня вчителі української мови та літератури, адміністрація школи вручили почесні грамоти активним учасникам заходів.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 66 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0