Субота, 19.08.2017, 09:24

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 212
Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Березень 2017  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2017 » Березень » 18 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури
Вже стало традицією в ЗШ №10, що декада української мови та літератури проводиться в березні. Так і цього навчального року тиждень методичної та позакласної роботи вчителів української мови та літератури відбувся з 06.03. по 14.03.2017 р.
Березневі заходи були присвячені річниці від дня народження Т.Г.Шевченка і відзначені таким чином:
1. Оформлення куточка Пам’яті «Кобзареве слово ─ вічне» (Тодорова С.М.)
2. Конкурс знавців творчості Великого Кобзаря між учнями 9-их класів (Сокуренко Л.П., Клімчук А.Л.)
3. Участь учнів дев'ятих класів у Всесвітньому флешмобі читання вірша Шевченка «Мені однаково…» біля пам'ятника Т.Шевченка (Сокуренко Л.П.)
4. 10.03.17. Сокуренко Л.П. провела улюблений захід школярів «Ігри патріотів» для учнів 5-6 класів.
5. Ляльковий театр за казками В.О.Сухомлинського для учнів молодших класів (Гайдук І.В., учні 5-А кл.)
В позакласній роботі вчителі української мови та літератури показали високий патріотизм, щиру любов до рідної мови, до традицій свого народу.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 18 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0