Субота, 19.08.2017, 09:17

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 212
Про божистість української мови незаперечно свідчить воістину сатанинська ненависть до неї малоросійських перевертнів.
(Г.Латник)
«  Березень 2017  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2017 » Березень » 2 » Тиждень зарубіжної літератури
Тиждень зарубіжної літератури
З 20 по 24 лютого 2017 р. відбувся тиждень зарубіжної літератури і російської мови. За мету проведення тижня вчителі визначили розвиток творчих здібностей, формування інтересу до вивчення предмету, розширення літературних знань, формування читацьких компетентностей.
Яскраві події і незвичайні уроки чекали учнів на цьому тижні: випуск альманаху "Ювілейні дати”, поетична зустріч "Історії кохання”, виставка малюнків "Світ очима дітей”, вікторина "Знайди господаря”, інсценізації "До вічного Гоголя”.
Захват учнів і вчителів викликала виставка "Вернісаж літературних перевтілень”, на якій були представлені портрети учнів в образах відомих літературних персонажів: Андрія Болконського, Поліанни, Пеппі Довгапанчоха.
Вчителі провели відкриті уроки на теми: "О.С.Пушкін – видатний російський поет” (9-А клас Гаврилюк І.Б., 9-Б клас Кранкус О.М.), "До вічного Гоголя” (7-А клас Ковальова С.Б.), "Едгар По – засновник детективного жанру” (7-Б Віннікова Т.М.). На цих уроках учні активно засвоювали програмовий матеріал, формували ІКТ-компетенції, створювали презентації, аналізували твори, переглядали шкільні інсценізації минулих років та писали відгуки, розв'язували загадки, опановуючи детективний жанр.

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 97 | Додав: mytashopts | Рейтинг: 0.0/0