Понеділок, 19.02.2018, 13:35

Батьківщину люблять не за те, що вона велика, а за те, що вона своя.
(О.Гончар)
«  Березень 2017  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2017 » Березень » 2 » Тиждень зарубіжної літератури
Тиждень зарубіжної літератури
З 20 по 24 лютого 2017 р. відбувся тиждень зарубіжної літератури і російської мови. За мету проведення тижня вчителі визначили розвиток творчих здібностей, формування інтересу до вивчення предмету, розширення літературних знань, формування читацьких компетентностей.
Яскраві події і незвичайні уроки чекали учнів на цьому тижні: випуск альманаху "Ювілейні дати”, поетична зустріч "Історії кохання”, виставка малюнків "Світ очима дітей”, вікторина "Знайди господаря”, інсценізації "До вічного Гоголя”.
Захват учнів і вчителів викликала виставка "Вернісаж літературних перевтілень”, на якій були представлені портрети учнів в образах відомих літературних персонажів: Андрія Болконського, Поліанни, Пеппі Довгапанчоха.
Вчителі провели відкриті уроки на теми: "О.С.Пушкін – видатний російський поет” (9-А клас Гаврилюк І.Б., 9-Б клас Кранкус О.М.), "До вічного Гоголя” (7-А клас Ковальова С.Б.), "Едгар По – засновник детективного жанру” (7-Б Віннікова Т.М.). На цих уроках учні активно засвоювали програмовий матеріал, формували ІКТ-компетенції, створювали презентації, аналізували твори, переглядали шкільні інсценізації минулих років та писали відгуки, розв'язували загадки, опановуючи детективний жанр.

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 121 | Додав: mytashopts | Рейтинг: 0.0/0