Субота, 19.08.2017, 09:31

Ну і як вам наш сайт?
Всього проголосували: 212
Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Листопад 2016  »

Використайте цей час з користю!

Головна » 2016 » Листопад » 7 » Толока
Толока
4 листопада 2016 року відбулася загальноміська толока з прибирання території. Вчителі, обслуговуючий персонал загальноосвітньої школи №10 не залишилися байдужими до цього заходу, так як нас турбує екологія міста.
Територія, закріплена за школою, - це зелена зона вулиці Приморської від Бульварного спуску до вулиці Ювілейної. Ця територія заздалегідь була обстежена комісією, яку очолював завідуючий господарством Веретельник Олег Олексійович. Комісія визначила об'єм роботи. Перед нами стояло завдання прибрати сміття та опале листя, почистити проїжджу частину дороги. Багаточисельною командою ми вийшли на толоку та дружно взялися до роботи. Керувала роботою та працювала разом з нами директор Спашиба О.П. Швидко і якісно поставлена задача була виконана.
Ми вдячні за підтримку нашим учням, які долучились до прибирання міста за власним бажанням. Це учні 9-А класу (класний керівник Гаврилюк І.Б.), учениця 10-го класу Чудненко Валерія, учні 11 класу Петров Олександр, Гончаренко Ярослав, Ангурець Максим.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 57 | Додав: mytashopts | Рейтинг: 0.0/0