Середа, 21.03.2018, 10:32
Головна Мій профіль Реєстрація Вихід RSS
Ви увійшли як Гость | Група "Гості"Вітаю Вас, Гость
Меню сайту
Учитель online
Сайти і блоги адміністрації школи


Сайти і блоги учителів школи


ІКТ в навчально-виховному процесі


Інтернет-підтримка вивчення предметів

Офіційно


Поради для батьків
Приєднуйтесь!

Нам виповнилося
Статистика
Flag Counter
Скарбниця мудрості
Кожен твій крок врешті-решт відбивається на твоєму ближньому, тому що йдеш ти кудись і з якоюсь метою; кожне твоє слово в душі іншого відгукнеться, але, як воно відгукнеться, це залежить від тебе. Уже те, що ти дивишся на навколишній світ і бачиш його, таїть в собі і добро, і зло: все залежить від того, що ти побачиш і як побачиш.
(В.О.Сухомлинський)
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
ВСЕ ДЛЯ УЧИТЕЛЯ
Все для учня


Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

15.02.2018
BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
01.02.2018
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу
Захист прав дітей
Якщо тобі потрібна допомога

”la-strada”

Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

УВАГА, КОНКУРС!
Запрошуємо до участі в конкурсах:


З усіх питань щодо участі в конкурсах звертайтесь до своїх учителів-предметників
Відзнаки сайту
Відлік пішов!


Пошук по сайту

Архів записів
Головна » 2017 » Лютий » 28 » У ногу з часом
19:44
У ногу з часом


Хто стоїть на місці, той відстає
А хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не
зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище.
У цьому полягає основна місія сучасного учителя.

27 лютого 2016 року в школі була проведена педагогічна рада «Забезпечення мобільності вчителя і учня шляхом формування інформаційних та комунікативних компетенцій».
Вчителів вразив відеоролик «Суд над сучасною системою освіти» та спонукав до рішучих дій в педагогічній діяльності.
Заступник директора школи з НВР Власюк Л.В. розкрила актуальність даної теми, теоретичні поняття «професійної мобільності» як однієї із суттєвих професійних характеристик людини, що виявляються в професійній сфері.
Під керівництвом заступника директора з НВР Пудич В.В. педагогічний колектив працював у групах над стратегією «Від мобільного учителя – до мобільного учня», використовуючи метод «Ланцюжок ідей». Педагогам необхідно було зібрати якомога більше варіантів, які б розкривали зміст висловлювань «діяльність мобільного учителя», «діяльність мобільного учня».
Дискусію викликала вправа «Діамант». Необхідно було визначити чинники, які впливають на формування професійної мобільності вчителя, а саме: на основі яких компонентів формується мобільність та креативність учителя (вибрати з цих якостей 10, потім 5, потім 3 і записати якості під номером 1 у вигляді «діаманту»).
На педагогічній раді висвітлили результати свої досліджень, спостережень, напрацювань:
  • Директор школи Спашиба О.П. представила проект «Створення інформаційно-комунікативного середовища в закладі», де визначила проблему, завдання проекту та його перспективу. Оксана Петрівна зазначила, що створення інформаційного простору навчального закладу відповідає за успіх впровадження інформаційних технологій в освіту на всіх її рівнях та дозволяє перевести управлінську, фінансову, навчально-наукову діяльність, комп'ютерні програми для стандартизації всієї інформації.
  • Вчитель початкових класів Шумейко Ю.М., поділилася досвідом з практичної діяльності щодо застосування комп'ютерних презентацій, наукових фільмів, мультфільмів на різних уроках. Ознайомила з можливістю використання під час навчання учнів таких освітніх платформ як: vchy.com.ua та LearningApps.
  • Вчитель математики Сокуренко Л.П., розповіла про використання ІКТ технологій на своїх уроках.
  • Заступник директора з ВР Віннікова Т.М. приділяє особливу увагу використанню інформаційно-комунікаційним технологій у виховній роботі. При підготовці різних заходів, свят, тематичних Тижнів широко використовуються можливості Інтернету. Частиною виховних заходів є мультимедійні презентації. Вони створюються дітьми, педагогом-організатором, класними керівниками.
  • Вчитель початкових класів Станкевич Л.В. була учасницею «Неконференції» EdCamp «Прогресивні зміни в початковій школі», яка відбулася 11 лютого 2017 р. в м.Київ на базі початкової школи Liko-School, де пройшла подіумна дискусія з Міністром освіти і науки України Лілією Гриневич. Учасники «Неконференції» ознайомились з новітніми інноваційними технологіями, з сучасним напрямом в позашкільній освіті «робототехніки», змогли побачити сесію з роботи інжинірингової школи. Людмила Валентинівна розповіла про тренінг з відомою угорською тренеркою по ненасильницькому спілкуванню Евою Рамбалою, яка закликала підтримати рух EdCamp в Україні.
Педрада ще раз показала, що нові технології, безперервні інноваційні процеси, перехід до компетентнісного підходу в освіті, необхідність формування мобільного громадянина ─ все це вимагає від учителів готовності працювати в умовах постійних змін. Сьогоднішня реальність показує, що без наявності добре розвиненої професійної мобільності, педагог не має перспективи професійного зростання.
Заступник директора з НВР
Власюк Л.В.

         

         Категорія: Методична робота | Переглядів: 100 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0