Воскресенье, 26.02.2017, 23:38

Українізуймося!

Перевір МОВУ!
«  Ноябрь 2016  »

Головна » 2016 » Ноябрь » 8 » У пошуках "Бобрів"
У пошуках "Бобрів"

Завершився цьогорічний конкурс з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер". Три дні 6-8 листопада учні 2-11 класів школи в комп'ютерному класі школи, а дехто й дистанційно, удома, розв'язували в середовищі спеціальної комп'ютерної програми, створеної організаторами цього конкурсу, цікаві завдання на логічне мислення та кмітливість. Скласти програму, для того, щоб вивести робота з лабіринту, знайти кількість всеможливих комбінацій, які можна утворити з букв заданого слова та цифр, знайти фальшиву монету за найменшу кількість зважувань, розфарбувати килимок так, щоб жодні два сусідніх його елементи не були зафарбованими однаковим кольором, спробувати виграти у грі з комп'ютером і багато інших завдань були запропоновані учасникам. Прості і складні, серйозні і прикольні завдання спонукали учасників поламати голову над знаходженням правильної відповіді, проявити свою наполегливість, а, інколи, й швидку реакцію, коли останнє завдання вдавалось розв'язати буквально на останніх секундах відведеного часу.
Приємно відзначити, що Міжнародний конкурс, започаткований у 2003 році, стає усе більш популярним серед учнів нашої школи, що позначається на збільшенні кількості його учасників.
Отже, завдання виконані, запасаємося терпінням і чекаємо на результати і сертифікати.
А усі бажаючі, можуть потренуватися і восени 2017 року теж випробувати свої сили у цьому конкурсі.

УСІМ БОБРА!
:)

Категорія: м/о вчителів фізико-математичних дисциплін | Переглядів: 33 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0