Неділя, 29.03.2020, 00:06

Найважливіше і найважче для людини – завжди, за будь-яких обставин залишатися людиною
«  Квітень 2015  »

Головна » 2015 » Квітень » 8 » У школі пройшов День цивільного захисту
У школі пройшов День цивільного захисту
Цивільний захист населення в усі часи був надзвичайно важливим, а найбільше - зараз, коли Україна опинилась під загрозою воєнного вторгнення з боку Росії. Тому цьогоріч у школі приділили велику увагу відпрацюванню дій у разі загрози нападу та першій медичній допомозі при пораненнях.
8 квітня у школі був проведений День цивільного захисту. Його метою було навчити школярів різним способам і методам збереження свого життя та життя близьких людей, товаришів, що потрапили в біду, вмінню орієнтуватися в нестандартних ситуаціях та швидко приймати правильні рішення при їх виникненні, розширити знання дітей про види техногенних ситуацій та навчити знаходити способи захисту від них.
День розпочався лінійкою, після урочистого відкриття якої всі учні прослухали інформацію на тему "Актуальність питань цивільного захисту населення" (виступ майстра виробничого навчання Світловодських курсів цивільного захисту населення Віталія Олексійовича Матяра)
По закінченні лінійки класні керівники 1-11 класів провели Єдиний урок з цивільного захисту, а після теорії - перейшли і до практики. Так в ході практичних занять були проведені медичний десант "Надання першої долікарської допомоги", показові тренування учнів 9-х класів (гра "Наказано вижити!"), інструктивно-методичне заняття з виготовлення ватно-марлевих пов'язок, естафета з цивільного захисту та огляд-виставка стіннівок, а також тренування з евакуації учнів з приміщення школи за сигналом "Повітряна тривога".
Завершився День цивільного захисту урочистою лінійкою, під час якої були підведені підсумки проведеної роботи і відзначені кращі учасники заходів, що відбулися протягом дня.
Начальник штабу ЦЗ школи
Пудич В.В.