Четвер, 15.11.2018, 23:37

Без глибоких знань, без допитливості і цікавості, без багатого інтелектуального життя в наш час не може бути сильної незалежної держави.
«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 22 » У школі відзначено День соборності України
У школі відзначено День соборності України
22 січня 2015 р. вчителями історії ЗШ №10 Неклесою С.А. та Миташоп Т.С. були проведені заходи з нагоди Дня соборності України.

Цього дня відбулись урочиста лінійка "Україна - соборна держава" та конкурс віршів на патріотичну тематику, на перервах учні мали можливість слухати українські патріотичні пісні. Великий інтерес у учнів викликав і перегляд документальних фільмів, присвячених Акту возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Активну участь у заходах взяли учні 5-11 класів Кравченко Аліна, Черкасова Аліна, Цонда Марина, Уца Наталія, Латишов Олександр, Войтенко Павло, Вартік Поліна, Коломієць Аліна, Рязанова Анастасія, Базавлук Оксана, Сухомлин Андрій, Привалова Єлизавета, Страсевич Альона, Ткачук Олена.

Категорія: м/о вчителів суспільно-природничих дисциплін | Переглядів: 345 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0