Четвер, 04.06.2020, 21:47

Ти маєш право говорити про зло в рідному домі тільки тоді, коли ти зробив щось добре. Право сказати одне слово про погане добувається десятьма добрими справами
«  Березень 2020  »

Головна » 2020 » Березень » 3 » Участь учнів школи у міському конкурсі "Найкращий читач року"
Участь учнів школи у міському конкурсі "Найкращий читач року"
27 лютого на базі Світловодської міської бібліотеки - філіал №8 було проведено ІІ (міський) тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання ''КНИГОМАНіЯ - 2020''.
Було представлено конкурсантів майже з усіх шкіл міста. Від нашої школи були обрані учні Тараненко Максим (6-А кл.), Домбровська Віка (7-А кл.), Ніколаєва Софія (7-А кл.).
Всі учасники конкурсу вели ''Читацькі щоденники'', представляли свою улюблену книгу. Конкурсанти старанно виконували усі завдання вікторини, відповідали на запитання як усно, так і в тестовому завданнях. Діти емоційно ділилися враженнями про улюблену книгу та літературного героя, продемонструвавши гарні знання та любов до читання. Дуже приємно, що стали переможцями ІІ туру та отримали ІІ місце серед 7-х класів наші учні Домбровська Віка, Ніколаєва Софія, ІІІ місце отримав - Тараненко М. Учням вручили сертифікати та подарунки.
Вітаємо всіх з перемогою!!! Дякую за підтримку вчителю української мови та літератури Гайдук І.В.
Зав.шкільною бібліотекою Тодорова С.М.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 61 | Додав: alexander | Теги: Тодорова С.М. | Рейтинг: 0.0/0