Вівторок, 20.10.2020, 02:00

Не йди легким шляхом. Іди найважчим! Подолання труднощів підносить людину. Той, кому нестерпно важко і хто подолав труднощі, зовсім по-іншому бачить світ і розуміє людей.
«  Серпень 2020  »

Головна » 2020 » Серпень » 18 » Учимося навчатися в умовах карантину
Учимося навчатися в умовах карантину

Правила для здобувачів освіти під час карантину щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19

Вимоги безпеки життєдіяльності перед початком навчання

1. Вхід до закладу здійснювати відповідно до Тимчасового порядку організації освітнього процесу у ЗШ №10.
  2. У приміщення освітнього закладу заходити в масці.
  3. Обробити руки антисептиком у спеціально відведеному місці на першому поверсі.
  4. Дотримуватися соціального дистанціювання, триматися від учасників освітнього процесу на відстані мінімум одного метра (приблизно три кроки).
  5. Дотримуватися звичайних правил гігієни, використовувати засоби індивідуального захисту, вологі серветки.

Вимоги безпеки життєдіяльності здобувачів освіти під час освітнього процесу

1. Перед початком занять повідомити вчителя про самопочуття та наявність симптомів  респіраторних хвороб.
  2. Використовувати захисні маски, які мають щільно прилягати, покриваючи ніс і рот.
  3. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу та під час перерв використання захисних масок є обов’язковим.
  4. Після четвертого уроку використану текстильну маску помістити в індивідуальний поліетиленовий пакет, а одноразовий засіб індивідуального захисту викинути в спеціально відведений контейнер, розміщений на першому поверсі з позначкою «Використані маски та серветки».
  5. Після кожного зняття засобів індивідуального захисту та перед надяганням чистих засобів індивідуального захисту, ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.
  6. Перебуваючи у коридорі, дотримуватися соціального дистанціювання, запобігати утворенню масових скупчень.
  7. Дотримуватися безпечної дистанції в їдальні, відповідно до спеціальної розмітки на підлозі.
  8. Дотримуватися питного режиму з використанням індивідуального або одноразового посуду.
  9. Дотримуватися правил особистої гігієни.

Вимоги безпеки життєдіяльності здобувачів освіти після закінчення освітнього процесу

1. Зняти маски для багаторазового використання і помістити їх в індивідуальні поліетиленові пакети. Одноразові засоби індивідуального захисту викинути в спеціальні контейнери на першому поверсі біля виходу із закладу.
  2. Обробити руки антисептиком.
  3. Вихід з приміщення здійснювати відповідно до Тимчасового порядку організації освітнього процесу у ЗШ №10.

Вимоги безпеки життєдіяльності для здобувачів освіти у разі погіршення стану здоров’я

1. Повідомити вчителя про погіршення самопочуття та наявність симптомів респіраторних хвороб.
  2. Діяти відповідно до розпорядження вчителя.

Правила для працівників закладу під час карантину щодо запобігання поширенню інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19

Вимоги безпеки перед початком роботи

1. У приміщення освітнього закладу заходити в масці.
  2. Пройти термометрію безконтактним термометром. Працівники із ознаками гострого респіраторного захворювання або підвищеною температурою тіла понад 37,2 °С не допускаються до роботи.
  3. Обробити руки антисептиком.
  4. Дотримуватися звичайних правил гігієни, використання засобів індивідуального захисту.

Вимоги безпеки під час освітнього процесу

1. Педагогічним працівникам перед початком занять та на початку кожного уроку проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторних хвороб.
  2. У разі виявлення симптомів захворювання в учнів, проінформувати медичний персонал закладу.
  3. Регулярно провітрювати приміщення.
  4. Дотримуватися соціального дистанціювання та уникнення скупчення, триматися від учасників освітнього процесу на відстані мінімум одного метра (приблизно три кроки).
  5. Використовувати захисні маски (із розрахунку 1 захисна маска на 3 години роботи), які мають щільно прилягати, покриваючи ніс і рот.
  6. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями закладу та під час перерв використання захисних масок є обов’язковим.
  7. Після кожного зняття засобів індивідуального захисту та перед одяганням чистих засобів індивідуального захисту, працівник повинен ретельно вимити руки з милом або обробити антисептичним засобом.
  8. Педагогічним працівникам за можливості забезпечити проведення занять з окремих предметів на відкритому повітрі.
  9. У разі виявлення симптомів захворювання інфекцією, спричиненою коронавірусом COVID-19, необхідно повідомити адміністрацію закладу та звернутися до сімейного лікаря.

Вимоги безпеки після закінчення освітнього процесу

1. Зняти використані засоби індивідуального захисту, обробити руки антисептиком. Залишити приміщення закладу.
Затверджено
наказом №126 від 04.08.2020 р.

Категорія: Бережи себе! | Переглядів: 91 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0