Неділя, 29.03.2020, 00:16

Ким тобі бути не вирішив? Тоді скоро ти станеш нічим!
(Марк Валерій Марціал)
«  Січень 2015  »

Головна » 2015 » Січень » 28 » "Україна в огні"
"Україна в огні"

27 січня 2015 р. в школі був проведений відкритий урок української літератури в 11 класі на тему "О.Довженко. Кіноповість "Україна в огні".
Вчитель Клімчук Алла Лаврентіївна зосередила увагу на загальнолюдських та національних проблемах твору. Лейтмотивом уроку став відеосюжет з фільму "Україна в огні", який не залишив байдужим нікого з присутніх.
Емоційно піднесеними стали назви "уявних кадрів": "Війна розлучає сім'ї", "Війна знищує кохання", "І коли не залишилося надії", "Потрібно кинути виклик злу", "Чи є надія на майбутнє?"
Сучасний урок - сучасні проблеми. Символічно звучав кінець уроку. Кохання перемагає все. Любов вічна, як вічний світ. Тож збережемо її від лихоліть війни, - ніби говорить О.П.Довженко.
То чи є надія на майбутнє? Звичайно є, тому що живе віра людей у добро, у справедливість плину історії, віра у мир в нашій країні і на усій Землі.

Заступник директора з навчально-виховної роботи
Пудич В.В.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 392 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0