Четвер, 04.06.2020, 23:49

Мудрість - це все що ви вивчите, після того, як дізнаєтеся все, що має значення
(Джон Вуден)
«  Жовтень 2015  »

Головна » 2015 » Жовтень » 19 » Україна - земле моя
Україна - земле моя
ЗШ №10 продовжує співпрацю з Центральною міською бібліотекою та державними установами міста.
Так, 12.10.2015 р. в школі було проведено правоосвітницький захід до Дня захисника України "День Українського козацтва - велике свято України". Перед учнями 3-В класу (класний керівник Домбровська Н.В.) виступила представник Світловодського міськрайонного управління юстиції Горобець Г.О. Зустріч була спрямована на вшанування героїзму захисників незалежності України, сприяння зміцненню патріотичного духу та народних традицій.

19 жовтня на базі ЦМБ для учнів 5-Б класу (класний керівник Кранкус О.М.) та 6-Б класу (класний керівник Клімчук А.Л.) була проведена година історії "Україна - земле моя". До участі в заході був запрошений представник Світловодського військового комісаріату Коваленко С.О. Діти почули багато цікавої інформації не тільки про нашу Батьківщину та Збройні Сили України, а й мали змогу задати питання, які їх цікавили, обговорити сторінки з історії боротьби українського народу за свою незалежність, мову та культуру.

Цього ж дня було проведено виховну годину у 4-Б класі (класний керівник Найденко С.Л.). Тепер уже до четверокласників знову завітала представник Світловодського міськрайонного управління юстиції Г.О.Горобець на цей раз з темою "За законом жити - біди не знати". Учні дізналися про поняття "суспільна мораль", "правопорядок" та "правопорушення", усвідомили необхідність вивчати закони, здійснювати самоконтроль поведінки. Діти виявили щиру зацікавленість наданою гостею інформацією.

Завідуюча шкільною бібліотекою
Тодорова С.М.