Понеділок, 17.12.2018, 19:24

Безжалісна не тільки зла воля. Глупство і невігластво теж безжалісні.
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 23 » Українська мова - мова єднання
Українська мова - мова єднання
21 лютого - Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року в Парижі. З того часу 21 лютого всі відзначають Міжнародний день рідної мови.
Мова — це той інструмент, який єднає націю, народ в єдине ціле. Це великий скарб, який треба шанувати, берегти і розумно збагачувати.
Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі. У цьому і намагалися нас переконати учасники щорічного конкурсу «Ігри патріотів», а саме учні 6-А і 6-Б класів. Флешмоб «Мова єднання», підготовлений Гайдук І.В., був виконаний п'ятикласниками перед початком гри і налаштував усіх на творчий настрій. У програмі конкурсу були пізнавальні завдання, ребуси, музичний блок «угадай мелодію», загадки, фразеологізми в малюнках та інше.
Командний дух та різносторонні знання принесли перемогу команді 6-А класу. Вітаємо переможців! Захід підготувала і провела вчитель української мови Сокуренко Л.П.

Категорія: м/о вчителів української мови | Переглядів: 111 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0