Субота, 28.03.2020, 23:25

З усіх створінь найпрекрасніше ─ людина, що одержала прекрасне виховання
(Епіктет)
«  Листопад 2014  »

Головна » 2014 » Листопад » 18 » Упроваджуємо інноваційні технології
Упроваджуємо інноваційні технології

17 листопада 2014 р. у школі відбулось засідання педагогічної ради з теми "Інноваційні технології як засіб підвищення якості освітнього процесу" у формі "педрада-урок".
Її завданням і метою було розглянути основні освітні інновації, їх класифікацію з метою подальшого застосування у навчально-виховному процесі.
План засідання педагогічної ради відповідав структурі уроку. Так, педрада розпочалась з перевірки знань: педагоги школи взяли участь у вхідному анкетуванні, під час якого дали відповіді на питання, що стосувались основних понять новітніх технологій навчання і виховання учнів.
Після цього вчителі заслухали доповідь заступника директора з навчально-виховної роботи Пудич В.В. Творчі групи представили рекламу інноваційних технологій та створили "калейдоскоп інновацій". Вчителі Кранкус О.М. та Дерземанова Н.П. у віршованій формі презентували здоров'язберігаючі технології, розповіли про різноманітні техніки щодо формування здоров'язберігаючої компетентності учнів. Вчителі Гайдук І.В., Неклеса С.А. та Кохно В.В. спонукали вчителів до застосування інтерактивних технологій, а вчитель інформатики Литвиненко О.С. зацікавив колег можливостями використання у навчально-виховному процесі хмарних технологій.
Узагальнення й систематизація знань з теми пройшли шляхом створення колективного навчального проекту "Калина", в ході якого члени шкільних методичних об'єднань застосували компетентнісний підхід до викладання навчальних дисциплін і створили власний продукт для презентації. Цікавою інформацією поділилися вчителі Писарєва О.В., Клімчук А.Л., Гайдук І.В., Гаврилюк І.Б., Романцова Ю.В., Позаненко Н.В., Герасименко І.В., Хорольська Н.О., Миташоп Т.С., Слюсар Л.М., Кірєєв О.С., Сергета О.В. та Черняховський С.Ю.
Педрада закінчилась вихідним анкетуванням, де вчителі зазначили, як засідання допомогло глибше зрозуміти поняття "інноваційні технології" та поділились, якими інноваційними знахідками може кожен поповнити шкільний "Методичний вісник".
Рішення педагогічної ради – було домашнім завданням цього незвичайного уроку для педагогів.
Педрада пройшла в цікавій нестандартній формі. Вона активізувала творчий та професійний потенціал кожного вчителя, дала змогу зрозуміти, що перед кожним з нас є два шляхи: жити минулими, хоча і великими заслугами, заплющивши очі на кардинальні зміни у світі, прирікати себе і своїх учнів на життєву неуспішність або пробувати щось змінити у своєму ставленні до новітніх освітніх технологій.
Спашиба О.П.

Категорія: Методична робота | Переглядів: 477 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0