П'ятниця, 15.12.2017, 10:17

Коли людина сміється над дурістю й захоплюється розумом, то вона росте над собою. Але якщо дурість чужа, а розум свій, то росте вона тільки у власних очах.
(Стас Янковський)
«  Листопад 2016  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів
11.11.2017
ЗНО-2018: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ
09.11.2017
Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Усі матеріали розділу

Головна » 2016 » Листопад » 17 » Урок чи гра? З досвіду роботи вчителя англійської мови Кохно В.В.
Урок чи гра? З досвіду роботи вчителя англійської мови Кохно В.В.
Відкритий урок з англійської мови у 7-Б класі за темою "Харчування" 11 листопада провела вчитель Кохно В.В.

На базі шкільного МО вчителів іноземних мов вже другий рік працює дидактична майстерня зі застосування мультимедійних засобів на уроках іноземної мови. Її надбання є в банку даних ШМО і широко використовуються під час проведення уроків і позакласних заходів, до організації яких залучаються не тільки учні, а і їхні батьки. З нестандартними уроками і позакласними заходами вчителя Кохно В.В. ми мали можливість познайомитися раніше не тільки на сайті школи, а і на сторінках методичних видань. В науково-методичному журналі "Англійська мова та література" були надруковані роботи Кохно В.В.: №15 (травень 2015) конспект уроку до підручника Л.Биркун "Health Care", №28-29 (жовтень 2015) граматичний довідник для учнів початкових та середніх класів "Learning English Grammar", №12 (квітень 2016) вікторина для учнів 8-9 класів "Quiz: Great Britain", сценарій для лялькового театру "Parrot’s Stories". В науково-методичному журналі "Початкове навчання та виховання" №30 (жовтень 2015) надруковано спільну розробку інтегрованого уроку Пудич В.В. та Кохно В.В. з англійської мови та курсу "Основи здоров'я" у 3-му класі - "Здорове харчування".
11 листопада відбувся відкритий урок за темою "Харчування". Структура уроку як і його основні елементи були збережені, а от форма проведення - гра, за аналогом популярного телевізійного шоу "Майстер-Шеф". Як розповіла вчитель, готувалися до його проведення з першого уроку знайомства з темою. Учням була запропонована ідея створення коротких відеороликів з приготування улюбленої страви. Далі пішов процес творчої підготовки. В сім'ях із задоволенням допомагали учням всі члени родини! Як результат - були представлені відеороботи Туманової Анни, Бруслик Валерії та Дмитренко Аріани. Після ознайомлення з метою та завданнями уроку відбулися змагання між двома командами на знання теми. Команди очолили Туманова А. та Дмитренко А., автори тих самих відеороликів. Учні працювали на відтворення рецепту протилежної команди, створення власних рецептів, використовуючи запропоновану лексику, працювали з текстами по відтворенню змісту. А за проведенням уважно слідкували гості, що увійшли до складу журі. Ви спитаєте, чи помилялись учні, чи все пройшло так бездоганно? "Звичайно, були певні неточності, але всі ми вчимося, а навчитися, нічого не роблячи і не помиляючись, неможливо! Головне - вміти працювати над своїми помилками!", - так вважає вчитель, а учні залишали клас з упевненістю, що урок - це цікаво!
Адміністрація ЗШ №10

Відео Аріани Дмитренко та Валерії Бруслик

Відео Анни Туманової

Категорія: м/о вчителів іноземних мов | Переглядів: 152 | Додав: alexander | Рейтинг: 5.0/1