Субота, 16.02.2019, 10:09

Люди, які не відчувають гордості від благородних діянь своїх далеких предків, ніколи не досягнуть нічого вартісного, щоб їх з гордістю згадували їхні далекі нащадки
(Томас Маколей)
«  Січень 2019  »

Головна » 2019 » Січень » 23 » Уроки літератури
Уроки літератури
Уроки літератури для нас, дев'ятикласників, завжди цікаві і пізнавальні. Щоразу наш вчитель зарубіжної літератури Віннікова Тамара Миколаївна відкриває для нас захоплюючий світ літературних героїв. Нещодавно ми перегорнули останні сторінки «Євгенія Онєгіна» Олександра Пушкіна. Цей твір нікого не залишив байдужим. Поет говорить про те, що турбує сучасну молодь. І з далекого ХІХ століття дає нам поради. Читаючи Пушкіна, ми знаходили відповіді на запитання. Як любити театр? Як дружити? Як не зрадити друга? Чи можна першою зізнатися в коханні? Що означає «мить чудова» для кожного з нас? Що може бути «пам'ятником» поетові? На одному з уроків зарубіжної літератури дівчата спробували уявити себе в ролі Тетяни, яка пише лист Онєгіну. Природа за вікном була співзвучна нашому настрою. До вашої уваги наш фотозвіт.

учениці 9-Б класу
Дмитренко Аріана та Бруслик Валерія

Категорія: м/о вчителів світової літератури | Переглядів: 8 | Додав: tutunnikoksana3105 | Теги: Віннікова Т.М. | Рейтинг: 0.0/0