Субота, 16.02.2019, 10:16

Справжня любов народжується тільки в серці, що пережило турботи про долю іншої людини
«  Листопад 2018  »

Головна » 2018 » Листопад » 16 » Василь Сухомлинський - історія життя павлиського романтика для школярів
Василь Сухомлинський - історія життя павлиського романтика для школярів
«Треба, щоб у ранньому віці дітям відкривалося якомога більше незрозумілого ... дитина думає спостерігаючи і спостерігає думаючи, - це винятково важлива умова вияву, вираження талановитості дитини»
Василь Сухомлинський

12 листопада в центральній міській бібліотеці був проведений інтегрований урок про Василя Сухомлинського для школярів ЗШ №10. Участь у цьому уроці взяли учні 6-В класу (класний керівник Позаненко Н.В.)
Видатний педагог особливу увагу приділяв проведенню уроків мислення. Важливим джерелом розвитку творчої дитини Василь Олександрович вважав складання казок.
Саме таке завдання ставилось перед дітьми на заході. Після читання казки Сухомлинського діти складали власну казку на подібну тему, малювали ілюстрації до твору та обговорювали характери героїв.
«Посієш вчинок — пожнеш звичку, посієш звичку — пожнеш характер, посієш характер — пожнеш долю» - на таку народну мудрість спрямовувались діти для виконання вправи «Дерево життя», коли доводилось обирати риси характеру, які необхідно мати, щоб оточуючі були задоволені вчинками дітей.
В другій частині уроку дітей ознайомили з виставкою книг Сухомлинського й надали можливість взяти участь в інтерактивній вправі «Мікрофон».
Організатори заходу мали на меті надати дітям уміння висловлювати свої думки, аналізувати та робити висновки, а головне виховувати бажання завжди прийти на допомогу.
Ніна Шмакова,
зав. відділом інформаційних технологій
та проектної діяльності ЦМБС

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 17 | Додав: alexander | Теги: Позаненко Н.В., Тодорова С.М. | Рейтинг: 0.0/0