Середа, 19.09.2018, 17:28

Людина без переконань – ганчірка, нікчемність. Раз ти переконаний, що на твоїх очах твориться зло, нехай серце твоє кричить про це, борись проти зла, добивайся торжества правди.
«  Вересень 2018  »

Головна » Вчимося жити разом
Серед сучасних педагогічних проблем однією з суспільно-важливих є зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується зростанням кількості штучного переривання вагітності, розширенням діапазону венеричних захворювань, появою серед школярок матерів-одиначок. У зв’язку з цим актуальним у системі навчально-виховної роботи навчальних закладів є сексуальне просвітництво і статеве виховання учнів. В зв'язку з цим на базі нашої школи був проведений тренінг "Основи репродуктивного здоров'я" для учнів старших класів, провела тренер Ольга Гріднєва, НГО "Турбота", тренер Всеукраїнської коаліції з репродуктивногo здоров'я та планування сім'ї. Актуальність даного тренінгу полягає у профілактиці негативних явищ і пропаганді здорового способу життя в учнівському середовищі.

Переглядів: 40 | Матеріал додано: 20.12.2017