Неділя, 18.02.2018, 01:36

Люди, які не відчувають гордості від благородних діянь своїх далеких предків, ніколи не досягнуть нічого вартісного, щоб їх з гордістю згадували їхні далекі нащадки
(Томас Маколей)
«  Лютий 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » Вчимося жити разом
Серед сучасних педагогічних проблем однією з суспільно-важливих є зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується зростанням кількості штучного переривання вагітності, розширенням діапазону венеричних захворювань, появою серед школярок матерів-одиначок. У зв’язку з цим актуальним у системі навчально-виховної роботи навчальних закладів є сексуальне просвітництво і статеве виховання учнів. В зв'язку з цим на базі нашої школи був проведений тренінг "Основи репродуктивного здоров'я" для учнів старших класів, провела тренер Ольга Гріднєва, НГО "Турбота", тренер Всеукраїнської коаліції з репродуктивногo здоров'я та планування сім'ї. Актуальність даного тренінгу полягає у профілактиці негативних явищ і пропаганді здорового способу життя в учнівському середовищі.

Переглядів: 20 | Матеріал додано: 20.12.2017