Середа, 24.01.2018, 11:56

Життя без думки – жалюгідне животіння. День без думки, без читання – марно прожитий день. Марнування часу – марнування неоціненних багатств людського життя.
«  Травень 2016  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)
19.11.2017
Календар ЗНО-2018
Тренувальні тести ЗНО з усіх предметів

Усі матеріали розділу

Головна » 2016 » Травень » 27 » Вдалий старт
Вдалий старт
Здається, нещодавно пролунав для найменших школярів – першокласників перший дзвінок, а вже зараз вони на порозі завершення першого року навчання. Діти 1-Б класу переступили ще одну сходинку у доросле життя. Тому символічним для них стало феєричне свято-підсумок «Вдалий старт!», яке підготувала та провела для них класний керівник  Ігнатова Г.В.
Зі словами привітань звернулась до вихованців та присутніх у актовій залі школи батьків, дідусів та бабусь директор школи Спашиба Оксана Петрівна. Вона похвалила дітей за старанність, батьків – за допомогу у такий нелегкий перший рік, відзначила, що всі учні — молодці, гарно вчилися і багато досягли.
Діти-школярики традиційно читали віршики, співали пісеньки, танцювали та як справжні артисти розігрували сценку. Не відставали від дітей і батьки, які розгадували загадки. Радісна й святкова атмосфера вирувала у залі.
Отож, дорогі першокласники, ви зробили найвідповідальніший крок – успішно закінчили 1-й клас. Попереду нові звершення, цікавий та насичений світ науки. Будьте слухняними, уважними і розумними!

Категорія: м/о вчителів початкових класів | Переглядів: 165 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0