Вівторок, 11.12.2018, 22:47

Одна з таємниць, як лишатись завжди молодим, - це завжди робити, те чого ти ще не вмієш, продовжуючи навчатись
(Рут Рейчл)
«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 1 » Вдосконалення педагогічної майстерності
Вдосконалення педагогічної майстерності
Методична робота вчителя – невід’ємна складова його професійного зростання, а від ефективності науково-методичної роботи в навчальному закладі залежить якість надання освітніх послуг, тому це питання – одне із найважливіших в організації роботи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10. Так, протягом осінніх канікул вчителі активізували свій творчий потенціал, набували досвіду, підвищували професійну компетентність та майстерність через засідання шкільних методичних об’єднань; роботу творчих груп; навчання комп'ютерної грамотності. Вчителі плідно займались самоосвітою, брали участь у вебінарах. Свій творчий потенціал реалізували, коли брали участь у майстер-класах, квестах, проектах.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 110 | Додав: tutunnikoksana3105 | Рейтинг: 0.0/0