Субота, 23.06.2018, 12:08

Бажання бувають гідні людського звання й не гідні, осудливі. Моральна чистота і краса виявляються в тому, що людина нетерпима, непримиренна до негідних бажань, з огидою відкидає і придушує їх у собі і ненавидить в інших.
«  Червень 2018  »

Все про ЗНО
Посилання на сторінки мережі Інтернет, присвячені зовнішньому незалежному оцінюванню

BeSmart - безкоштовний онлайн-ресурс для підготовки до ЗНО
Процедура реєстрації на ЗНО-2018
16.01.2018
Основні зміни в процедурі реєстрації для участі в ЗНО-2018
29.12.2017
Інтенсифікація підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з математики (планіметрія)
10.12.2017
Онлайн-тренажер ЗНО від ВГ "Основа" (математика, біологія, хімія, історія України, українська мова, англійська мова)

Усі матеріали розділу

Головна » 2018 » Червень » 12 » Веселі змагання й конкурси у таборі "Сонечко"
Веселі змагання й конкурси у таборі "Сонечко"
12 червня 2018 року у літньому таборі з денним перебуванням «Сонечко» відбулися спортивні змагання «Здоровим бути – здорово!». Учасники змагалися в естафетах на спритність, рухливість, гнучкість. Діти отримали величезне задоволення від проведеного заходу. В ігровій формі працівники табору залучають малюків до дотримання здорового способу життя. Разом з любов'ю до спорту діти набувають і деяких якостей та навичок, які знадобляться їм в житті. Командні види спорту дозволять навчитися кожному взаємодіяти з іншими людьми, а спорт подарує нових друзів і товаришів, займе час дитини активним відпочинком.

Того ж дня вихованці відвідали району дитячу бібліотеку. Конкурсну програму було присвячено дитячим книгам-ювілярам. «Казкова карусель» зібрала ерудитів, бо казка з дитинства супроводжує всіх нас. Під час заходу були проведені конкурси: «Народні казки та їх герої», «Країнознавство», «Новий час – нові казки». В цікавій та інтерактивній формі діти провели свій час.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 12 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0