Вівторок, 11.12.2018, 23:06

Сенс життя – в служінні людям
«  Червень 2018  »

Головна » 2018 » Червень » 12 » Веселі змагання й конкурси у таборі "Сонечко"
Веселі змагання й конкурси у таборі "Сонечко"
12 червня 2018 року у літньому таборі з денним перебуванням «Сонечко» відбулися спортивні змагання «Здоровим бути – здорово!». Учасники змагалися в естафетах на спритність, рухливість, гнучкість. Діти отримали величезне задоволення від проведеного заходу. В ігровій формі працівники табору залучають малюків до дотримання здорового способу життя. Разом з любов'ю до спорту діти набувають і деяких якостей та навичок, які знадобляться їм в житті. Командні види спорту дозволять навчитися кожному взаємодіяти з іншими людьми, а спорт подарує нових друзів і товаришів, займе час дитини активним відпочинком.

Того ж дня вихованці відвідали району дитячу бібліотеку. Конкурсну програму було присвячено дитячим книгам-ювілярам. «Казкова карусель» зібрала ерудитів, бо казка з дитинства супроводжує всіх нас. Під час заходу були проведені конкурси: «Народні казки та їх герої», «Країнознавство», «Новий час – нові казки». В цікавій та інтерактивній формі діти провели свій час.

Категорія: Пришкільний табір | Переглядів: 37 | Додав: alexander | Рейтинг: 0.0/0